دانلود Rolling Sky 1.7.5 بازی آسمان نورد اندروید

انتشار: 4 اسفند 1396
ورژن: 1.7.5
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Rolling Sky 1.7.5 بازی آسمان نورد اندروید

Rolling Sky آسمان نورد یک بازی جذاب و عالی در سبک بازی های تخته ای می باشد که از استودیو بازی سازی Cheetah Games برای اندروید منتشر شده است. در بازی باید با کشیدن توپ به چب و راست از برخورد با مانع و تله های مختلف اجتناب کنید و چالش سرعت بازی و روند توپ را کنترل نمایید تا برنده هر دور شوید! با اینکه در بازی با مانع های مختلف رو به رو خواهید شد، ولی با کنترل بسیار ساده لمسی که بازی دارد، می توانید از این مانع ها به راحتی عبور کنید و دور را به پاپان برسانید. بازی Rolling Sky دارای محیط های بسیار جذاب 3D خیره کننده است و یک بازی چالش سرعتی بسیار عالی را برای کاربران اندروید را فراهم می کند.

ویژگی های بازی Rolling Sky

  • کم حجم با گرافیک عالی
  • کنترل لمسی بسیار ساده
  • محیط و جلوه های 3D خیره کننده
  • دارای محیط های مختلف مانند: کیهان، جنگل، برف، دوزخ و بیشتر
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.