دانلود Board Kings 1.14.1 – بازی کم حجم تخته پادشاهان اندروید

انتشار: 23 مرداد 1396
ورژن: 1.14.1
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود Board Kings 1.14.1 – بازی کم حجم تخته پادشاهان اندروید

Board Kings فارسی (تخته پادشاهان) بازی جدید و سرگرم کننده می باشد که برای اندروید عرضه شده است. این بازی هیجان انگیز و چند نفره آنلاین می باشد که در آن شما با انداختن تاس راه خود را تعیین خواهید کرد! در واقع تاس تعیین خواهد کرد که اگر خوش شانس باشید به جوایز و پاداش های پادشاهی جذاب دست خواهید یافت. در بازی باید هدف را به یاد داشته باشید، همه چیز در مورد شانس نیست، بستگی به استراتژی و مهارت های شما دارد که می توانید مهارت های خود را به کار ببرید و خود را به یک بازیکن حرفه ای تخته پادشاهی تبدیل کنید. با به دست آوردن سکه های زیادتر می توانید شهر خود را به صورت زیبا و عالی توسعه دهید و جذابیت آن را بالا ببرید! البته باید از شهر خود نیز مقابل بازیکنان دیگر با پرتاپ تاس های خود محافظت کنید. بازی Board Kings کم حجم و بسیار سرگرم کننده است که با اینکه به صورت یک بازی ساده طراحی شده، ولی با این حال دارای امکان و ویژگی های بسیاری می باشد که هر کدام از آن ها دارای جذابیت متفاوتی هستند!

ویژگی های بازی Board Kings

  • پرتاپ تاس برای دریافت جوایزه و پاداش های عالی!
  • جمع آوری و به دست آوردن سکه توسعه شهر خود
  • محافظت کردن از شهر خود در برابر بازیکنان دیگر
  • وجود هیجان و چالش های عالی به صورت آنلاین و چند نفره
  • برنده شدن و دریافت جایزه بر روی کاشی های زمین برای انجمن خود
  • سرقت از دوستان خود و برنده شدن
  • نابود کردن شهرستان های دیگر در بازی!
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.