بازی نقطه خط آنلاین – رقابت دو نفره برخط

انتشار: 7 اسفند 1400
ورژن: 1.4
بازی نقطه خط آنلاین – رقابت دو نفره برخط

کمتر کسی دیده می شود که با بازی نقطه خط آشنا نباشد یا حداقل یک بار بازی نکرده باشد! نقطه خط یک بازی ایرانی و عالی طراحی شده توسط برنامه نویس و طراح هادی ویر می باشد که شبیه ساز بازی سنتی نقطه در گوشی های اندروید است. با نصب این بازی می توانید دوران خاطره انگیز بازی نقطه که با دوستان خود داسته اید را یاد آوری کنید و نهایت لذت را ببرید. نحوه بازی نقطه به شکلی است که به دو بازیکن دارد و در آن هر بازیکن به نوبت خود یک خط را رسم می کند و هر بازیکنی به اشتباهی خطی را وصل کند، بازیکن دیگر با رسم یک خط و وصل کردن یک مبع به دست می آبد و در آخر تعداد مربع های هر کدام بازیکن بیشتر باشد بازی را برده است. همانطور که توضیح دادیم نحوه بازی آسان و چالش انگیز فکری است و فقط نیاز به دقت بالا دارد. حال شما می توانید این بازی در گوشی اندروید دتحربه کنید و لذت خاطره انگیزی را برای خود فراهم کنید.

دانلود بازی نقطه خط آنلاین و برخی ویژگی های آن

  • بسیار سرگرم کننده و جذاب
  • کم حجم و کاملا رایگان برای بازی
  • دارای چالش های فکری و معمایی
  • یادآوری دوران کودکی و خاطره انگیز بازی نقطه با دوستان
  • نحوه بازی ساده و آسان اما فکری
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
1 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.

  1. محمد
    12 فروردین 1402

    برنامه عالیه اما اواخر خراب شده سرورش قطع میشه این ضعفش بود حالا پیشنهاد میکنم که گزینه انتقال سکه رو توی برنامه بزارین