دانلود Zombie Ranch – Battle with the zombie 2.1.1 – بازی مزرعه زامبی اندروید

انتشار: 13 تیر 1398
ورژن: 2.1.1
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Zombie Ranch – Battle with the zombie 2.1.1 – بازی مزرعه زامبی اندروید

Zombie Ranch – Battle with the zombie به ترجمه فارسی (مزعه زامبی _ نبرد با زامبی) یکی از بازی های زیبا بتا سبک آرکید و به نوعی استراتژی نسبتا اکشن (عملیاتی) جهت نابود کردن زامبی یکی از مشکلات آخر زمانی است. مزرعه شما توسط زامبی مورد حمله قرار گرفته! انبار سلاح را باز کنید و شروع به جنگ نمایید و تا بتوانید هرچه سریعتر مزرعه را پس بگیرید! دشمنان حمله قوی و قدرتمندی را در پیش گرفتن اینکار می تواند برای شما خصارت جبران ناپذیری وارد نماید. شما قادر به شروع جنگ با حریف قوی هستید، در یک زرادخانه یک انتخاب وسیع از سلاح ها می توانید اعتمینان  نابودی این هیولاهای خون آشام و بی رحم را دهد. نبرد در این آخرالزمان به مرگ ختم می شود، شما می توانید از گیاهان قدرمند و زامبی خار در برابر زامبی ها استفاده کنید و مزرعه را پس بگیرید!

بازی Zombie Ranch مشابه به بازی های دیگر زامبی است که در آن باید هرکاری را بکنید تا بتوانید زامبی ها را از زمین خارج نمایید. اگر قبل از این بازی گیاهان علیه زامبی ها را انجام داده باشید، در واقع یکی گیم پلی نسبتا مشابه را از دو بازی شاهد خواهید بود که این بازی نیز می تواند یکی از پرطرفدارترین های  گیم زامبی بتدیل شود!

Zombie Ranch – Battle with the zombie نام اصلی این بازی در پلی استوری کوگل است که توسط استودیو بازی سازی Octo Land در سبک آرکید عرضه شده است و توانسته در مدت کم امیتاز عالی و آمار خوبی را برای خود رقم بزند!

ویژکی های بازی Zombie Ranch – Battle with the zombie

– بازی اکشن رایگان و عالی با جذابیت بالا

– بهبود و ساخت سازه ها

– بهبود سلاح و مهمات با ارتقاء برای افزایش قدرت

– چندین حالت هدایت شلیک برای انتخاب

– نبرد علیه زامبی با سلاح های فدرتمند و گیاهی

– استفاده از توانایی های منحصر به فرد

– حمله به شدت به صورت قوی برای نابودی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.