دانلود Mad GunZ – Battle Royale, online, shooting 1.9.15 – بازی تفنگ دیوانه اندروید

انتشار: 31 خرداد 1398
ورژن: 1.9.15
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Mad GunZ – Battle Royale, online, shooting 1.9.15 – بازی تفنگ دیوانه اندروید

Mad GunZ – Battle Royale, online, shooting به ترجمه فارسی “تفنگ دیوانه” یک بازی عالی با حالت و گیم پلی شوتینگ (تیراندازی) طراحی و توسعه یافته توسط استودیو بازی سازی Full HP Ltd برای موبایل های اندروید عرضه بافته است. در حال جستجو برای تیرانداز بزرگ پیکسل یا بازی های تیر اندازی غیر معمول با گرافیک خیره کننده و انواع مختلف بازی های آنلاینی. دیدار با تفنگ دیوانه یکی از بهترین بازی های تیرانداز آنلاین با نبرد سلطنتی را برای شما و دیگر کاربران فراهم می کند! در واقع با پیوستن به این بازی تیراندازی آنلاین و به فضای احمقانه نفوذ کنید! گرفتن اسلحه پیکسل عجیب و غریب خود و شروع کردن از ابتدا شما را با هنر عجیب و غریب، پیکسلی رو به رو خواهد کرد!

بازی Mad GunZ  یک گیک پلی مدرن با دنیای پیکسلی با کیفیت به وجود می آورد که شما می توانید از بایز نهایت لذت را ببرید! همین گیم پلی عالی باعث شده یه سری ویژگی های به وجود آید که در دیگر بازی های پیکسلی شاهد آن نخواهید بود. دنیایی که شما در آن قرار خواهید گرفت ، باید بجنگید و با تفنگ های پیکسلی سر و کار خواهید داشت و رقبای خود را با یک کیف دستی و حتی دیگر موارد که حالت متنوعی را در بازی ایحاد می کند ، می توانید راه اندازی کنید. این بازی زیبا با نام Mad GunZ – Battle Royale, online, shooting در گوگل پلی عرضه شده و دانلود چند میلیونی را به همراه امتجان خوب به خود اختصاص داده است!

ویژگی های بازی Mad GunZ – Battle Royale, online, shooting

– داشتن کنترل بصری و ساده آنلاین تیرانداز

– 5 نقشه منحصر به فرد با موارد مختلف و حیوانی

– جنگ های پویا با دشمنان وحشی در بازی های آنلاین

– مهارت های عالی غیر از سیستم تفنگ و تیراندازی

– بسیاری از اقدام های گیم پلی با تفنگ دیوانه و ارتقاء های عالی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.