دانلود The Glorious Resolve: Journey To Peace 1.9.2 بازی تیرانداز سفر به صلح اندروید

انتشار: 28 خرداد 1398
ورژن: 1.9.2
دانلود The Glorious Resolve: Journey To Peace 1.9.2 بازی تیرانداز سفر به صلح اندروید

The Glorious Resolve: Journey To Peace – Army Game یکی از بازی عالی و زیبا در سبک اکشن و تیراندازی گروهی مصل بازی چند نفره عملیاتی است که نمایان کننده یک گیم پلی FPS زیبا برای اندروید میباشد. در این تاریک ترین ساعت، تمام نیروها متحد شده اند تا از مرگبار ترین تهدیدها که کشور با آن روبرو هستند، کنار بیایند. ارتش، نیروی هوایی، نیروی دریایی و دیگر LEA ها همگی با هم کار می کنند و با استفاده از تخصص های تاکتیکی و سیستم های سلاح های پیشرفته خود با تروریسم مبارزه می کنند. شما نیز جزوی از آن ها هستید که به صورت گروهی باید از طریق کشتار دشمنان و پیروزی مقابل آن ها خود را به یکی زا بهترین ها تبدیل نمایید!

در این بازی تیراندازی ماجراجویی ارتش سه بعدی شما بخشی از نیروی نظامی نخبه هستید که در خط مقدم مبارزه می کند. شما از سلاح های نظامی تاکتیکی برای مقابله با تحریک خصمانه منطقه توسط ستیزه جویان مسلح استفاده خواهید کرد. همانطور که از طریق این تیرانداز عمل FPS پیشرفت می کنید، این فرصت را برای شرکت در عملیات ویژه مشترک، اعتصابات جراحی و عملیات نیروی ویژه دریافت خواهید کرد. آمادگی را می توانید حتی در جنگ رو به روی دشمنان به چالش بکشید! سلاح های مختلف با سیستم ارتقاء سطح کیفی بازی از لحاظ عملیاتی و موارد مختلف با محیط طراحی شده به صورت باز از ویژگی های بازی The Glorious Resolve: Journey To Peace است! دور از تعداد زیاد دانلود کسب شده تو گوگل پلی ، امتیاز عالی 4.7 از 5.0 اشاره نمود که نشان دهنده ای کیفیت بالای بازی است!

ویژگی های بازی The Glorious Resolve: Journey To Peace

– چند نقش بالا و بهترین بازی FPS تیرانداز 3D

– بهترین بازی 3D با سلاح های قدرتمندی نظامی شامل اسلحه

– استفاده از ضربات نیرو و نیروی مانند پشتیبانی هوایی نزدیک

– گرافیک 3D بازی واقعی شامل قوانین سختگیرانه تعامل

– اعتصابات اسلحه، نارنجک دود و حملات هوایی علیه ستیزه جویان

– کسب مدال و افتخار برای باز کردن و ارتقاء اسلحه های قدرتمند در بالا

– رقابت در برابر بازیکنان مختلف و به صورت چند نفره آنلاین

– محیط باز و مختلف از جنگل تا محله های متفاوت

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.