دانلود World War Polygon: WW2 shooter 1.53 بازی جنگ جهانی چندضلعی اندروید

انتشار: 17 تیر 1398
ورژن: 1.53
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود World War Polygon: WW2 shooter 1.53 بازی جنگ جهانی چندضلعی اندروید

World War Polygon: WW2 shooter جنگ جهانی چندضلعی یک بازی زیبا و تازه به دوران رسیده (جدید) که برای موبایل های اندروید است و می توانید در آن شاهد شبیه سازی عالی از جنگ جهانی دوم بهصورت اکشن عملیاتی باشید. پلیگن جنگ جهانی یک تیرانداز اول شخص از WW2 است. هنگامی که جهان به جهنم کشیده شده به نام جنگ شناخته می شود. بازی این اجازه می دهد به شما می دهد که قهرمان جنگ شوید! کمپین تک نفره پر از لحظات حماسی، داستان های جذاب و اعمال قهرمانانه است. تبدیل شدن به یک سرباز شجاع که از نورماندی، از طریق نبردهای مختلف وارد عرصه های جنگی تر می شود. تجربه همچنین جبهه شرقی در کاراکتر یک سرباز شوروی است که باید نبرد استالینگراد را تحمل کند و در اروپای شرقی به مبارزه بپردازید.

بازی World War Polygon: WW2 shooter دارای مأموریت تیرانداز تک نفره سنتی با وظایف خاص مانند تیراندازی هواپیما با اسلحه های AA، دفاع از موقعیت خود با آتش خمپاره، انهدام تانک ها یا پناهگاه ها با بازوکا و دشمنان تیراندازی در مسافت های طولانی همراه است که علاوه بر جذابیت با هیجان عالی رو به رو می شوید. شما در این بازی بسیاری از صحنه های جذاب و اکشن جنگ جهانی دوم را با گرافیک متفاوت نسبت به دیگر بازی های همسبک و مشابه خواهید بود که لازم به ذکر است که بازی نیازی به دیتا ندارد!

ویژگی های بازی World War Polygon: WW2 shooter

– تنها بازیکن جنگ جهانی دوم 2 FPS

– کنترل آسان و بصری با تنظیمات آسان

– وجود داستان های از رویدادهای جنگی

– مبارزه با رئیس و برخورد با دشمنان منحصر به فرد خطرناک

– گرافیک چند ضلعی حماسی و عالی با حجم مناسب

– تن از سلاح، مواد مصرفی، نارنجک و دیگر تجهیزات

– سفارشی کردن بارگذاری شخصیت خود برای هر ماموریت

– ارتقاء سلاح، جلیقه و کلاه ایمنی

-بازی کردن آنلاین در زمان واقعی PvP جنگ

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.