دانلود Wings on Fire – Endless Flight 1.25 – بازی اکشن بال ها در آتش اندروید

انتشار: 1 مرداد 1397
ورژن: 1.25
سیستم مورد نیاز: 2.3.3 به بالا
دانلود Wings on Fire – Endless Flight 1.25 – بازی اکشن بال ها در آتش اندروید

Wings on Fire – Endless Flight بال ها در آتش – پرواز بی پایان یکی بازی های هواپیما جنگی برای موبایل و تبلت های اندروید می باشد که دارای سبکی اکشن و استراتژی ترکیب شده از سوی استودیو بازی ساز Soner Kara است. آیا شما آماده برای پرواز هستید؟ پس با نصب این بازی در موبایل خود ، به چالش پرواز بی پایان وارد شوید. ماموریت شما ساده است که برای باید به بمب باران کردن پایگاه های دشمن بپردازید. چالش شما بی پایان است، زیرا هیچ وقت پرواز متوقف نخواهد شد! جز این که توسط دشمنان، بال های شما به آتش کشیده شود و از پرواز در اوج آسمان باز مانید. تنها پایگاه های دشمنان نیست! بلکه جت و هواپیماهای جنگی از سوی دشمنان فرستاده شده اند و آن ها نیز همانند شما ماموریت تا شما را نابود کنند که باید به خوبی از پس آنها درآیید!

شما می توانید در بازی با انجام ماموریت های خود به نوبت هواپیمای خود را تغییر دهید یا به ارتقاء دادن آن بپردازید تا بتوانید چالش آسانی مقابل دشمنان قدرتمند داشته باشید. همچنین شما می توانید با مقایسه کردن امتیازات خود و مدیریت آنلاین، دوستان خود را نیز به چالش بکشید و برای خود سرگرمی عالی را به وجود آورید. بازی Wings on Fire از محیط بی پایان و گرافیک عالی سه بعدی برخوردار است که در مارکت پلی استوری گوگل توانسته امتیاز عالی 4.1 از 5.0 را با بییش از 5 میلیون بار دانلود به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Wings on Fire – Endless Flight

– بازی به صورت رایگان

– پرواز در محیط های بی پایان 3D خیره کننده

– وجود هواپیماهای مختلف برای انتخاب و بازی

– ماموریت های کامل و بالا بردن رتبه

– کشیدن دوستان خود به چالش از طریق نمرات

– مبارزه با کارفرمایان قدرتمند از هر لحاظ

– ارتقاء هواپیما برای توانایی های جدیدتر

– گیم پلی چالش با حالت محیط بی پایان

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.