دانلود Tiny Archers 1.28.05.0 – بازی اکشن کمانداران کوچک اندروید

انتشار: 12 آذر 1396
ورژن: 1.28.05.0
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Tiny Archers 1.28.05.0 – بازی اکشن کمانداران کوچک اندروید

Tiny Archers به فارسی می شود کمانداران کوچک یک بازی عالی در سبک اکشن برای گوشی و تبلت های اندروید است و همانطور که از نامش پیداست یک بازی تراندازی با کمان می باشد. بافت خود را بکشید و پادشاهی جدیدی را بسیازید و از انبوهی غربی ها و ترول ها که برج های خود را محاصره می کنند، خود را نجات دهید! دشمنان خود را با ترکمانداران بزرگ له کنید و از چالش ها بازی به خوبی عبور نمایید تا هدف های نهایی خود را اجرا کنید. کشف شخصیت های فوق العاده، مبارزه با دشمنان متعدد، باز کردن فلش های جادویی و توانایی های شگفت انگیز از برخی کارهایی می باشد که شما در بازی به انجام آن ها خواهید پرداخت و قبل از همه باید با استفاده از مهارت های تیراندازی با کمان خود برای زنده ماندن تلاش کنید!

بازی Tiny Archers دارای کیفیت گرافیک جذاب و بالایی است و از سبک بازی اکشن در صحنه های فانتزی و چالش انگیز برخوردار می باشد که هیجان بازی را چندان برابر کرده است و یکی از بهترین بازی های تیراندازی با کمان را برای کاربران در سیستم عامل اندروید فراهم می کند. همیچنین این بازی در مارکت اندرویدی گوگل توانسته با نزدیک به 5 میلیون بار دانلود توسط کاربران گوگل پلی، امتیاز عالی 4.5 از 5.0 را کسب کند. شما نیز می توانید با نصب بازی به همراه جزو کمانداران کوچک بپیوندید!

برخی از ویژگی ها و امکانات بازی Tiny Archers

  • آموزش مهارت های تیراندازی خود برای تیراندازی دقیق به دشمنان
  • توسعه استراتژی و تاکتیک های منحصر به فرد خود برای زنده ماندن
  • وجود دشمنان با 4 کاراکتر شگفت انگیز: انسان، کوتوله، دلفین و عاشقانه
  • کشف چهار داستان شگفت انگیز در این بازی برج دفاعی منحصر به فرد طراحی شده
  • مبارزه با یک ارتش از گابلیون ها، ترول ها و اسکلت ها با فلش های خاص
  • بازی در 4 داستان مختلف با بیش از 130 سطح دفاع منحصر به فرد چالشی
  • ارتقاء دادن شخصیت های خود و همچنین منابع را برای کشف فلش های جدید!
  • چت کردن و با دیگران به اشتراک گذاری عکس های خود و حتی خواستن کمک!
  • فعال کردن ویژگی های 18+ برای آزمایش کامل: حالت خون، انفجار بدن و …
  • کاوش مکان های متنوع در شهرهای دلفری، مین های کوتوله و …
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.