دانلود Archery Master 3D 2.8 – بازی تیراندازی با کمان اندروید

انتشار: 11 آذر 1396
ورژن: 2.8
سیستم مورد نیاز: 2.1 به بالا
دانلود Archery Master 3D 2.8 – بازی تیراندازی با کمان اندروید

Archery Master 3D یکی از بازی های سرگرم کننده و فوق العاده برای سیستم عامل اندروید می باشد که یک تجربه کامل از تیراندازی با کمان را در گوشی و تبلت های اندرویدی برای کاربران فراهم کرده. بازی در جهان تیراندازی با کمان در حال حاضر در تلفن همراه! تیراندازی با کمان داغترین و واقع بینانه ترین بازی شبیه سازی تیراندازی با کمان است. آماده برای چالش شدید از قهرمان المپیک تیراندازی با کمان که یک نفس، هدف به هدف با نشانه گیری درست برنده شوید! این بازی دارای 4 مکان زیبا و متنوع می باشد که عبارتند از: بورون، کویر مرگبار، جنگل های بارانی، محل تیراندازی که می توانید تیراندازی را در مکان های مختلف انجام دهید. رقابت یک در یک به صورت آنلاین با بازیکنان از سراسر جهان داشته باشید که باید قدرت خود را در تیراندازی با کمان را به نمایش بگذارید که اینکار آسان نیست!

یکی از ویژگی های بازی Archery Master 3D گرافیک خیره کننده 3D است که دارد، علاوه بر این کنترل بصری بسیار ساده و آسانی دارا می باشد. امکان بازکردن کمان جدید و ارتقاء نیز وجود دارد که می توانید قدرت کمان خود را ارتقاء دهید. اگر شما جزو علاقمندان این رشته ورزشی جذاب هستید، از این رو پیشنهاد می کنیم این بازی زیبا را از دست ندید!

ویژگی های بازی Archery Master 3D

  • 4 مکان های زیبا: بورون، تیراندازی با کمان درست، کویر مرگبار و جنگل های بارانی
  • انیمیشن جلا و گرافیک واقع گرایانه 3D
  • 20+ توضیح تجهیزات تیراندازی با کمان طراحی
  • 100+ سطح اعتیاد آور در حالت عادی
  • رقابت 1 در 1 با بازیکنان واقعی در سراسر جهان در حالت آنلاین
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.