دانلود Sky Force Reloaded 1.83 – بازی نیروی آسمان اندروید + فایل دیتا

انتشار: 26 آبان 1396
ورژن: 1.83
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود Sky Force Reloaded 1.83 – بازی نیروی آسمان اندروید + فایل دیتا

Sky Force Reloaded نیروی آسمان بازی خارق العاده و بسیار زیبا که توسط استودیوی بازیسازی Infinite Dreams برای اندروید منتشر شده است. در بازی با هواپیمایتان به جنگ دشمنان می روید که به صورت مدام به دشمنان تیراندازی می کنید تا پیروز میدان شوید. از برخی ویژگی های بازی Sky Force Reloaded می توان به دارا بودن صداگذاری بسیار زیبا و عالی، امکان ارتقا دادن اسلحه، موشک، لیزر، مگا بمب و آهن ربا، سطح زیبا و متنوع با ماموریت های کامل و مختلف و …. اشاره نمود. بازی گرافیک بسیار زیبا و خیره کننده دارد که برای طرفداران بازی های تیراندازی هواپیما آسمان بازی جذاب و هیجان انگیز فراهم می کند.

برخی از ویژگی های بازی Sky Force Reloaded

  • دارای گرافیک خیره کننده و بسیار عالی
  • دارا بودن سطح زیبا و متنوع با ماموریت های کامل
  • تیراندازی مدام به طرف دشمنان
  • افزایش نمره و امتیاز با تکمیل ماموریت ها
  • امکان ارتقا دادن اسلحه، موشک، لیزر، مگا بمب و آهن ربا
  • صداگذاری بسیار زیبا و عالی
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.