دانلود Hungry Shark Heroes 2.6 – بازی قهرمانان کوسه گرسنه برای اندروید

انتشار: 25 خرداد 1398
ورژن: 2.6
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود Hungry Shark Heroes 2.6 – بازی قهرمانان کوسه گرسنه برای اندروید

Hungry Shark Heroes به فارسی (قهرمانان کوسه گرسنه) یک بازی جدید از شخصیت محبوب و اندرویدی کوسه گرسنه است که بار دیگر به عنوان قهرمان خود را وارد موبایل و تبلت ها اندرویدی می کند و شما شاهد بازی شبیه سازی شده زیبا از عمق دریای پر از خطر خواهید بود. آیا شما آماده برای مواجهه با افزایش دریای عمیق با صدها کوسه گرسنه هستید؟ بهترین نزاع کوسه ها را برای مبارزه با مخالفان خود و ساختن یک دنیای زیر آب در رویای خود بسازید! در اقیانوس عمیق مرموز تنظیم شده است، شما می توانید یک ریف رویا ایجاد کنید که کوسه های منحصر به فرد آن می توانند شکوفا شوند و تکامل پیدا کنند. بهترین های خود را برای پیوستن به گام های سریع، در زمان واقعی مبارزه با PvP با استراتژی سریع witted را انتخاب نمایید که از هیجان بالایی نیز برخودار خواهد بود.

شما در بازی Hungry Shark Heroes آماده کشف سرزمین های اقیانوس در سراسر جهان باشید و کوسه های نادر و قوی را بیابید که هر کدام از آن ها داستان پر از هیجانو جذاب را برای کشف کوسه ها دیگر فراهم می کنند. کوسه شگفت انگیز Swell ، Longnose Sawshark ، Bluntnose Sixgill کوسه چاق، Megalodon کوسه خشمگین و … از برخی کوسه ها موجود در بازی هستند که با آن ها سر و کار خواهید داشت. در کل از طرق تکمیل نمودن تیم خود را کوسه ها قدرتمند و قوی به جنگ های حماسی و آنلاین با دشمنان می روید. موارد منحصر به فردی در بازی Hungry Shark Heroes می توانید شاهد باشید که برخی باز کردنی هستند و می توانید به مرور و رفته رفته با انجام بازی قابل قبول بار کنید.

امتیاز عالی 5.0 از 5.0 به صورت تمام و کامل امتیاز کسب شده در مارکت گوگل استوری است!

ویژگی های بازی Hungry Shark Heroes

– ساخت تیم خود با کوسه های قدرتمند برای برابری با دیگر بازیکنان

– خروس عروسک منحصر به فرد

– آماده و فراهم نمودن وعده غذایی قوی برای کوسه ها

– نبرد در سراسر جهان در 15 عرصه مختلف از چالش ه

– پیوستن به قبیله های مختلف از سراسر جهان

– رویدادهای مختلف نقشه از کستی دزدی تا …

– بازی کردن به دو صورت آفلاین و آنلاین

راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.