دانلود Cowboy Hunting: Gun Shooter 1.1.1 – بازی شکار کابوی: تیرانداز تفنگ اندروید

انتشار: 27 خرداد 1398
ورژن: 1.1.1
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
دانلود Cowboy Hunting: Gun Shooter 1.1.1 – بازی شکار کابوی: تیرانداز تفنگ اندروید

Cowboy Hunting: Gun Shooter بازی از بیانگر دنیای غرب وحشی می باشد که شما در آن شاهد شخضیت های کابوی با قابلیت های تیراندازی حرفه خواهید بود که می توانید در موبایل و تبلت اندرویدی خود کابوی را نیز تجربه نمایید. شما می توانید در این بازی با سبک نقش آفرینی خود را لفت بدید و به تیراندازی یا همان دوئل مقابل دیگر حریفان کابوی در بازی بپردازید که رفته رفته با شکست دادن کابوی ها قوی شما می توانید قهرمانان غرب وحشی را با خوب رو به رو کنید. هر چقدر عملی بهتر را از خود در بازی به نمایش بگذارید، بهتر تر می توانید خود را بالا بکشید و از لحاظ های مختلف قدرت را فازایش دهید تا راحت تر بتوانید در دوئل ها پیروز شوید.

هدف شما در بازی Cowboy Hunting تکمیل نمودن مارمویت های چالشی است که با دزدان با خلافکاران روبه رو خواهید شد. الازم به ذکر است که در بازی شما می توانید همانند دیگر بازی های کابوی از جمله West Gunfighter و Westland Survival از سیستم اسب سواری نیز بهره ببرید که در برخی از زمان ها خاص از جمله فرار و گریز شما سوار اسب خواهید شد. انواعی مختلف از سلاح ها را شما می توانید با مرور زمان باز کنید و وارد عرصه کابوی نمایید و دنیای غرب وحشی را تحت تاثیر قرار دهید. از ویژگی های اصلی بازی Cowboy Hunting می توان به محیط شبیه سازی شده 100 درصد کابوی و غرب وحشی به همراه کنترل ساده اشاره نمود که به بازی جذابیت خاصی را می دهد.

ویژگی های بازی Cowboy Hunting: Gun Shooter

– حالت بازی تیراندازی با هدف گیری و دوئل

– کم حجم با نصب آسان و حجم 30 مگابایتی!

– تلاش برای تکمیل نمودن ماموریت های چالش تیراندازی

– تیراندازی به سبک دارت، پوکر، دوئل و مسابقه اسب

– سیستم اسب سواری با ویژگی های منحصر به فرد

– وجود انواع مختلف سیستم های سلاح گرم

– کنترل ساده و صاف؛ جهت چپ و راست

– شبیه سازی دقیق از محیط غرب وحشی

– امکان ارتقاء دادن برخی از موارد

– بازی تیراندازی سوم شخص

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.