دانلود Super Tank Rumble 3.3.4 – بازی اکشن سوپر تانک رامبل اندروید

انتشار: 27 خرداد 1397
ورژن: 3.3.4
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Super Tank Rumble 3.3.4 – بازی اکشن سوپر تانک رامبل اندروید

Super Tank Rumble (سوپر تانک رامبل) بازی از شبیه سازی جنگ تانک های مدرن برای سیستم عامل اندروید می باشد که در پلی استوری به صورت رایگان منتشر شده که لازم به ذکر است که طراح آن استودیو بازی سازی Smilegate Megaport است. جمع آوری و ساخت تانک های مختلف بخشی از این بازی زیبا است که در جمع آوری ها شما شاهد تانک های فوق العاده قدرتمند و منحصر به فرد با جمع آوری اقلام با قابلیت ارتقاء هر کدام از آن خواهید بود که می تواند ساعت ها شما را سرگرم بازی کند. مبارزه با بازیکنان دیگر از سراسر جهان بخشی دیگر از ویژگی و هیجان عالی این بازی زیبا می باشد که بدون شک جذابتر و هجیجان انگیز تر از هر قابلیت دیگری نیز است!

اول از همه نبردها و دیگر کارها باید تانک مورد علاقه خود را جمع و ارتقاء دهد تا بتوانید قدرت عالی داشته باشید و بتوانید به آسانی مقابل دیگر بازیکنان از سراسر حرفی برای گفتن داشته باشید. با بابردهای بیشتر می توانید پول و امتیاز بیشتری را برای خود اختصاص دهید و از آن طریق به ارتقاء و بازک ردن تانک های جدید بپردازید. شما قارد خواهید بود 100 قسمت مختلف از تانک خود را سفارش کنید که از مهمترین بخش های می توان به سلاح ها و سرعت و قدت آن اشاره نمود که به شما کمک می کند تا بتوانید مقابل دشمنان سر الا از میدان بیرون روید! بازی Super Tank Rumble حجم کم با گرافیک بالا می باشد که می توانید به دو صورت آنلاین و آفلاین بازی کنید!

ویژگی های بازی Super Tank Rumble

– جمع اوری و ترکیب قطعات متعدد برای ساخت تانک

– رقابت با بازیکنان دیگر با تانک های مختلفاز سراسر جهان

– پاداش برای خرد کردن مخالفان خود و انجام مأموریت های روزانه را کسب کنید!

– جمع آوری اقلام و ارتقاء با بیش از 100 قسمت سفارشی سازی

– اشتراک گذاری طراح های خود با دوستان

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.