دانلود Rivals at War: Firefight 1.4 – بازی اکشن رقبای جنگ اندروید

انتشار: 25 خرداد 1397
ورژن: 1.4
سیستم مورد نیاز: 3.0 به بالا
دانلود Rivals at War: Firefight 1.4 – بازی اکشن رقبای جنگ اندروید

Rivals at War: Firefight رقبای جنگ یک بازی اکشن و تیراندازی جذاب و هیجان انگیز با گیم پلی عالی می باشد که توسعه یافته و عرضه شده توسط استودیو بازی ساز Hothead Games است. گروهی از نخبگان سربازان رزمی را کنترل کنید. سلاح های خود را برای هر ماموریت ارتقا دهید. مبارزه در کنار تیم خود را در جنگ سر به سر در نظر بگیرید و از چالش های مختلف تیم خود را عبور دهید. تسخیر تیم های رقیب از سراسر جهان بخشی از هدف اصلی شما است که شما می توانید با کسب پیروزی های بیشتر خود را به اوج برسانید. هدف شما مبارزه کردن و تبدیل شدن به یک تیم قدرتمند به عنوان بهترین ها است که برای رسیدن به هدف خود باید تا می توانید تیم های دیگر که تشکیل یافته از بازیکنان دیگر است، شکست دهید!

نبرد در 7 سناریوی مختلف مبارزه، هر کدام با نقشه 3D و ماموریت های روز و شب بخشی از این بازی است که بادی قبل از همه چیز تیم خود را با جمع آوری بهترین ها تشکل دهید و بسازید و لازم به ذکر است که 6 نوع سرباز منحصر به فرد در زمینه های مختلف وجود دارد که می توانید خود را پیروز بازی کنید. سربازها دارای مهارت های عالی از جمله سرعت، دقت، آسیب، سلامتی و دفاع است که می توانید آن ها به مرور و رفته رفته ارتقاء بدید تا قدرت تیم افزایش یابد. وظیفه شما این است که جهان را از تهدیدات تروریسم و ​​هرج و مرج محافظت نجات دهید که همین الان آماده آتشبازی شوید!

ویژگی های بازی Rivals at War: Firefight

– رهبری کردن سربازان و کماندوهای خود را به آتش بس

– نبرد در 7 سناریوی مختلف با مبارزه های عالی هر کدام با نقشه 3D و مامورت های شب و روز

– تیم خود را جمع آوری کنید از طریق انتخاب 6 نوع سرباز منحصر به فرد

– مهارت های مختلف سربازان سرعت، دقت، آسیب، سلامتی و دفاع با قابلیت ارتقاء

– امکان سفارشی نمودن تیم خود از طریق لباس های مختلف

– بهره بردن از کارتهای تاکتیکی قدرتمند برای تغییر هر نبرد

– بیش از 40 دستاورد برای تکمیل و باز کردن پاداش خاص

– رقابت در برابر تیم های دیگر بازیکنان برای تسلط بر مدیران

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.