دانلود LAST DAY ALIVE 0.8.0 – بازی بقا آخرین روز زنده ماندن اندروید

انتشار: 26 خرداد 1397
ورژن: 0.8.0
سیستم مورد نیاز: 4.2 به بالا
دانلود LAST DAY ALIVE 0.8.0 – بازی بقا آخرین روز زنده ماندن اندروید

LAST DAY ALIVE به فارسی آخرین روز زنده ماندن (بقا) یک بازی جدید و فوق العاده برای سیستم عامل محبوب و پرطرفدار اندروید از سوی استودیو بازی سازی  My.com B.V. طراحی و عرضه شده است. اسلحه خود را بکشید و تمرکز خود را برای زنده ماندن در این بازی اکشن تیراندازی به کار ببرید! خطر در همه جا سرگردان است زنده ماندن در برابر زامبی با استفاده از تفنگ، نارنجک و هر چیز دیگر … بخشی از این باری است که توسط شما صورت خواهد گرفت و باید خود را به بالاترین نحوه از خطرات کشنده، نجات دهید. شما می توانید به پناهگاه های بسیاری برای نجات دادن خود از دست زامبی ها بروید و از طریق زرادخانه خود به خرید سلاح های جدید و بازکردن دیگر تچهیزات بپردازید. هر سلاح و تفنگ می تواند در مواقع مختلف به کار رود و شما را از دست مرگ نجات دهد!

همچنین در بازی شما قادر خواهید بود برای خود یک اردوگاهی بسازید تا در برابر حملات دشمن شروع به دفاع کنید که در گیم پلی تعریف شده بازی با صحنه و اتفاق های متفاوتی رو به رو خواهید شد. یکی از ویژگی و زمینه های عالی که بازی LAST DAY ALIVE فراهم کرده است، امکان مسابقه دادن چند نفره با بازیکنان دیگر است که می توانید به دو صورت انفرادی یا تیمی این مسابقه شکل گیرد که در آن شما به عنوان یک باند انسانی از متحدان با دیگر دشمنان به بازی خواهید پرداخت. بازی LAST DAY ALIVE از کیفیت گرافیک جذاب و عالی برخوردار است که در ادامه مطلب با فایل دیتا به همراه نسخه مود شده برای دانلود با لینک مستقیم قرار گرفته است که امیدواریم از دانلود و بازی لذت ببرید!

ویژگی های بازی LAST DAY ALIVE

– وجود انبوهی از زامبی ها و کشتن آن ها

– جمع آوری و به کار گیری انسان های زنده

– نابود کردن پایگاه های زامبی ها با هلیکوپتر

– بازی در زمان واقعی با دیگر بازیکنان از سراسر جهان PvP

– امکان ساخت و سفارشی کردن پایگاه برای خود

– ساخت، سفارشی کردن و دفاع از جایگاه خود برای دفاع آسان در برابر زامبی

– وجود بسیاری از سلاح های عالی

راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.