دانلود Sky Fighters 3D 1.3 – بازی اکشن مبارزان آسمان اندروید

انتشار: 5 فروردین 1397
ورژن: 1.3
سیستم مورد نیاز: 2.1 به بالا
دانلود Sky Fighters 3D 1.3 – بازی اکشن مبارزان آسمان اندروید

Sky Fighters 3D به فارسی (مبارزان آسمان) بازی با دنیایی پر از جنگنده های هوایی که بازی تمام اکشن و عملیاتی عالی را به وجود می آورد که بازی قابل نصب و طراحی شده برای سیستم عامل اندروید است. صعود به کابین خلبان هواپیمای جنگنده مورد علاقه خود و آماده شدن برای بلند کردن جت جنگنده به آسمان پر از چالش عنلیاتی! پرواز انفرادی آغاز خواهید کرد به عنوان یک گرگ تنها و یا فرمان ناوگان از هواپیماهای آکروباتیک برای ایجاد برتری و ثابت کردن مهارت های خود در میدان حنگ هوایی می باشد. انجام مانورهای آکروباتیک سرگردان، دشمن را در مناظر خود قرار می دهد که می توانید از طریق فشردن ماشه هواپیما جنگی خود به سوی آن ها موشک ها شکست ناپذیر را پرتاپ کنید تا دشمنان را شکست داده باشید!

48 ماموریت فوق العاده و چالش انگیز از طریق آسمان در انتظار شما است تا قدرت خود را در حل و تکمیل کردن آن ها به اجرا بگذارید و از حرکات عالی و زیبای خود لذت ببرید. سلاح های غنی هواپیماها را می توانید از طریق کسب امتیاز و پول رفته رفته در چالش های بالاتر ارتقاء دهید و یا جنگنده ها هوایی جدیدتر با قابلیت های بیشتر را به کار بگیرید و دشمنان را با قدرت و مهارت ها خود نابود کنید! بازی Sky Fighters 3D طراحی شده با گرافیک عالی و همانطور که از نامش پیداست 3D شگفت انگیز ار به همراه کنترل های بصری و گیم پلی همهجانبه به وجود می آورد!

ویژگی های بازی Sky Fighters 3D

  • جنگنده های هوایی عالی و بسیار
  • 48 ماموریت واقعی شامل مبارزه هوایی با سطح ها مختلف
  • وجود سلاح های قدرتمند و عالی با امکات ارتقاء
  • وجود بسیاری از هواپیماهای بدون سرنشین برای باز کردن
  • طراحی شده با کنترل های بصری و گیم پلی همهجانبهگ
  • داشتن گرافیک 3D شگفت انگیز و عالی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.