دانلود Glory of Tower Battle 1.5 – بازی آرکید افتخار نبرد برج اندروید

انتشار: 1 فروردین 1397
ورژن: 1.5
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Glory of Tower Battle 1.5 – بازی آرکید افتخار نبرد برج اندروید

Glory of Tower Battle نام بازی جدید و اندرویدی می باشد که به صورت رایگان منتشر شده است و شما می توانید از حماسه ترین بازی نبرد برج دفاعی در دستگاه های تلفن همراه خود را در هر زمان و در هر نقطه لذت ببرید. نبرد کردن برای بقا با هدف تسخیر نیازهای خود، آنهم به صورت مبازه با برنامه ریزی استراتژیک عالی و عاقلانه که در آن شما ممکن است انواع برج ها با قدرت فوق العاده دشمنان را نابود کنید. در ابتدا برج های خود را بسازید و بعد رفته رفته قدرت خود را بالا ببرید و استقامت برج ها را افزایش دهید تا با حمله دشمنان خراب نشوند! سلاح های مانند توپ، شعله و … در برج ها وجود دارند که می توانید با سب پول آن ها را ارتقاء دهید و دشمنان را غافلگیر کنید! در بازی شما شاهد چالش های بی پایان و سرگرم کننده به همراه گرافیک بصری فوق العاده از بازی خواهید بود که می توانید با بازی کردن و سرگرم شوید و تجربه عالی را از بازی های ترکیبی استراتژیک و آرکید (برج دفاعی) کسب کنید.

ویژگی های بازی Glory of Tower Battle

  • بازی دفاع برج رایگان و مبارزه با بازی های موبایل
  • وجود برج های قابل ارتقا و سلاح مانند توپ، اسلحه شعله و …
  • برج های 6 طبقه مختلف با قدرت فوق العاده و بهمراه امکان ارتقاء
  • 8 مبارزه با قهرمانان جهت مبارزه در جنگ حماسه برای پیروز شدن
  • قدرت های ویژه برای اعزام  برج دشمنان در سبک برج دفاعی
  • چالش بازی استراتژی سرگرم کننده بی پایان و عالی
  • ترکیب نهایی از اقدامات و استراتژی شرگرمی
  • سرگرم کننده  با گرافیک بصری فوق العاده
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.