دانلود Mountain Assault Shooting Arena 1.2 – بازی اکشن تیراندازی در کوهستان اندروید

انتشار: 1 فروردین 1397
ورژن: 1.2
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Mountain Assault Shooting Arena 1.2 – بازی اکشن تیراندازی در کوهستان اندروید

Mountain Assault Shooting Arena به فارسی (تیراندازی در کوهستان) یک بازی تیراندازی جدید عرضه شده در سال 2018 از سوی استودیوی بازی سازی Gamers Pulse Inc. برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد. دشمن در جنگل ها زد و حمله های تهاجمی علیه کشور انجام داده اند. داستان بازی حاز جایی شروع شد که نیروهای مسلح نمیتوانند با هیچ یک از جنگجویان در برابر جنایات کامل دست و پنجه نرم کنند. از آنجا که این امر می تواند جنگ بین دو کشور را خشمگین کند. دشمن همچنین مخفیگاه هایی را ایجاد کرده اند تا در فرصمت مناسب حمله کنند. در بازی شما باید شخصیت کماندوی حمله به جنگ را بازی کنید و وظیفه نهایی شما این است که از حمله دشمن انتقاد و به هیچ کدام از آن ها رحمی نکنید!

جنگل با پوشش بسیار زیادی متراکم است، به همین دلیل کماندو باید به شدت مراقب باشند، یک اشتباه کوچک می تواند مرگ را فراخوانی کند! سلاح های بسیار با همراه ماموریت های هیجان انگیز در بازی منتظر شما هستند که می توانید با تکمل هر ماموریت سلاح های خود را تغییر دهد و یا ارتقاء تا قدرت تان افزایش یابد. گیم پلی بازی Mountain Assault Shooting Arena بسیار هیجان انگیز است که در آن بازیکنان در هر سنی قطعا با ده ها تن از سطوح نبرد پویا خطوط متوالی مورد استفاده قرار خواهند گرفت که در ابتدا شاهد سطوح و ماموریت های آسان ولی بعد از پیشرفت؛ چالش های بسیاری را تجربه خواهند کرد!

ویژگی های بازی Mountain Assault Shooting Arena

  • گرافیک جذاب و عالی 3D واقعی
  • وجود داشتن سلاح های مختلف با توانایی ها متفاوت
  • ده ها تن از ماموریت های هیجان انگیز و عالی
  • انجام دادن و به پایان رساندن وظایف دشوار با پوشش زیادی
  • گیم پلی هیجان انگیز از ماموریت های آسان تا سخت
  • ماموریت های دنباله دار و جذاب
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.