دانلود Shooting King 1.4.3 – بازی تیراندازی با تفنگ (پادشاه تیراندازی) اندروید

انتشار: 20 مرداد 1397
ورژن: 1.4.3
سیستم مورد نیاز: 4.3 به بالا
دانلود Shooting King 1.4.3 – بازی تیراندازی با تفنگ (پادشاه تیراندازی) اندروید

Shooting King به فارسی می شود پادشاه تیراندازی یک بازی جدید که به تازگی توسط استودیوی بازی سازی mobirix در پلی استوری گوگل به صورت رایگان منتشر شده است و در این مطلب تصمیم گرفتیم این بازی زیبا را برای کاربران گرامی سایت قرار دهیم. یک تجربه عالی از بهترین بازی تفنگ تیراندازی با مراحل و لقب های مختلف که با گیم پلی منحصر به فرد بدون هیچ درگیری یا مبارزه! وجود محیط های فوق العاده و بسیار متفاوت که جذابیت بازی را چندان برابر کرده است. اهداف وسیعی، بالن، بشقاب پرنده، چتر نجات و … که هر کدام یک محیط متفاوت را ارائه می دهد و شما نیز باید با تیراندازی خود به مراحل بعد راه یابید!

این بازی به طوری طراحی شده است که بهترین تجربه بازی FPS با کنترل های گاه به گاه را برای کاربران فراهم نموده و دارای کیفیت گرافیک عالی است! محیط بازی به شکلی واقعی طراحی و شبیه سازی شده و حتی دارای حالت های طبیعی نیز است. بازی Shooting King از 16 زبان مختلف دنیا پشتیبانی می کند.

ویژگی های بازی Shooting King

– بسیار جذاب و سرگرم کننده

– طراحی شده محیط های جذاب و مختلف

– تفنگ های متفاوت جهت تیراندازی دقیق و هدف دار!

– تجربه بهترین بازی FPS با کنترل های گاه به گاه

– وجود مراحب مختلف با اهداف گوناگون

– پشتیبانی از 16 زبان مختلف دنیا

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.