دانلود Alien Shooter 2 – The Legend 1.0.3 – بازی تیرانداز بیگانه 2 اندروید

انتشار: 17 مرداد 1397
ورژن: 1.0.3
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Alien Shooter 2 – The Legend 1.0.3 – بازی تیرانداز بیگانه 2 اندروید

Alien Shooter 2 – The Legend تیراندازی بیگانه 2 یک بازی اکشن جدیدی اندروید که نسخه دوم از بازی تیراندازی بیگانه می باشد که طراحی و توسعه یافته توسط استودیو بازی سازی Sigma Team است. مرحله دوم تیرانداز افسانه ای بیگانه در حال حاضر برای موبایل و تبلت های اندروید می باشد که به صورت رایگان در دسترس است! شما نیز به همراه میلیون ها بازیکن در سراسر جهان از چالش های بازی برخوردار باشید! این گیم پلی تقریبا تمام اقساط سری را متحد کرده است. شما باید از همان ابتدا رمز و راز را باز کنید و به سوی هیولاهای ظهور کرده بروید و برای کشتار آن ها خود را همانند قسمت اول بازی وارد چالش و خطرات مرگبار کنید!

شما در ابزی با شخصیت های مختلفی آشنا خواهید شد که به برخی از آن ها می تواند اشار نمود که عبارتند از عمومی بیکر، مهندس نیکلاس، پروفسور نابغه و … که در این راه به شما کمک خواهند کرد. بازی Alien Shooter 2 مهمات و سلاح های بسیاری برای کاربران در بازی ارائه می دهید که بستگی به شما دارد نا به بهترین نحوه از آن ها بهره ببرید. لازم به ذکر است که شما می توانید این بازی جذاب را به دو صورت آفلاین آنلاین انجام دهید که در حالت آنلاین در مقابل دیگر بازیکنان به مبارزه خواهید پرداخت! Alien Shooter 2 امتیاز عالی 4.7 از 5.0 را در همین مدت کم به خود اختصاص داده است که نشاندهنده ای پیشرفت سریع بازی بین کاربران می باشد!

ویژگی های بازی Alien Shooter 2 – The Legend

– مبارزه با هواپیماهای بدون سرنشین با مهمات مختلف

– حالت هالی مختلف از جمله حالت مبارزات انتخابی و داستانی

– تعداد زیادی نقشه برای جنگ های آنلاین

– امکان ارتقا و تجهیز شخصیت خود با توجه به سبک بازی

– مبارزه با هواپیماهای بدون سرنشین با مهمات مختلف

– مشاهده کردن اجساد کشته از دشمنان

– حمله در هم ریخته هیولاها

راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.