دانلود Zombie World War 1.5 – بازی اکشن جنگ جهانی زامبی اندروید

انتشار: 17 مرداد 1397
ورژن: 1.5
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Zombie World War 1.5 – بازی اکشن جنگ جهانی زامبی اندروید

Zombie World War جنگ جهانی زامبی بازی پرطرفدار و جذاب کشتار زامبی از طریق تیراندازی با نبردهای هیجانی است که بازی اکشن منحصر به فرد را برای دوستداران بازی های اکشن و کشتار زامبی فراهم می کند. این ویروس مانند آتش سوزی گسترش یافت و کسانی که آلوده شده بودند، به قتل رسیدند. با ترس بسیار زیاد، جامعه به سرعت سقوط کرد و دولت ها به زودی کنترل خود را از دست خواهند داد. در حال حاضر، بازماندگان مانند شما آخرین خط دفاع برای نژاد بشر است. که می خواهند با مقابله کردن در برابر زامبی های ترسناک و کتشار آن جنگ جهانی زامبی را راه اندازی کنند که شاید عاقبت خوبی داشته باشد! سطوح بسیار در بازی … وجود دارد که رفته رفته باید آن ها را باز و تکمیل کنید!

این بازی برای مبارزه شما 126 سطح و 21 صحنه جهت ماجراجویی با دیگر بازماندگان فراهم کرده است که باید در آن ها به پاکسازی زامبی ها از روی زمین یپردازید. همچنین بسیاری از مهمات جنگی از جمله سلاح و اسلحه وجود دارد که آن هم به صورت انواعی مختلف که هر کدام از سلاح ها قدرت متفاوتی را شامل می باشند که می توان از بین آن ها به AK-47، M4، RPG و Gatling Gun اشاره نمود. 21 نوع از شخضیت های مختلف زامبی نیز در بازی وجود دارد که شما را وارد چالش می کند. بازی Zombie World War از گرافیک متناسب با حجم کم و بدون دیتا است که در ادامه مطلب به همراه نسخه مود شده برای دانلود قرار گرفته است و همچنین در مارکت گوگل بیش از 10 میلیون بار توسط کاربران اندرویدی مورد دانلود قرار گرفته است!

ویژگی های بازی Zombie World War

– گرافیک فوق العاده با صدا گذاری عالی

– وجود 19 سلاح در اختیار شما از جمله AK-47، M4، RPG و Gatling Gun

– یک سیستم توسعه دهنده شخصیت پویا

– سیستم ارتقاء مختلف برای مهارت ها

– یک جنگ جهانی واقعی با 3 نقشه جهانی

– دارا بودن 126 سطح کلی در 21 صحنه

– قابلیت تنظیمات دشوار قرار دادن بازی

– 21 دشمن زامبی مختلف برای مهارت های خود

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.