دانلود Jungle Monkey 2 2.5.1 – بازی کم حجم میمون جنگل 2 برای اندروید

انتشار: 12 بهمن 1396
ورژن: 2.5.1
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Jungle Monkey 2 2.5.1 – بازی کم حجم میمون جنگل 2 برای اندروید

Jungle Monkey 2 میمون جنگل 2 یک بازی زیبا و سرگرم کننده برای سیستم عامل اندروید می باشد که نسبت به قسمت اول بازی داری محبوبیت بسیاری می باشد و از همین طریق در گوگل پلی توسط کاربران اندرویدی نزدیک به 50 میلیون بار دریافت شده است. این بازی آسان و سرگرم کننده است که در آن شاهد میمون کوچولو و بسیار گرسنه خواهید بود که باید به او کمک کنید تا بتواند گرسنگی خود را با خوردن و جمع آوری غذا جبران کند. جنگل بسیار بزرگ و پرخطر است که می تواند جان میمون را بگیرد! شما باید باید مراقب تله ها باشید و فکر و دقت خود را تنها در جمع آوری موزها به عهده بگیرید و هر چقدر موز بیشتر جمع کنید، امتیاز بیشتر می گیرید.

بازی Jungle Monkey 2 نحوه بازی آسان و سرگرم کننده دارد که شما در بازی فقط نیاز است با فشرده صفحه نمایش میمون را از لحاظ پریدن کنترل نمایید، بازی دارای کنترل در حال اجرا به صورت خودکار است که کار کاربران را برای کنترل نیز بسیار آسان کرده است و شما می توانید از این طریق به راحتی میمون را کنترل کنید و چالش ها را پشت سربگذارید!

ویژگی های بازی Jungle Monkey 2

  • بازی کم حجم و رایگان
  • جنگل بزرگ و بی انتها
  • بازی کردن به صورت مرحله ای
  • تلاش برای پریدن و جمع آوری تمام موزهای جنگل
  • وجود چالش های مختلف از موانع تا هیولاها
  • کنترل ساده و در حال اجرا برای بازی
  • میمون دوست داشتنی و کوچک
  • وجود 27 نقشه
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.