دانلود Planet Commander Online 1.12 – بازی اکشن فرمانده سیاره اندروید

انتشار: 9 بهمن 1396
ورژن: 1.12
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود Planet Commander Online 1.12 – بازی اکشن فرمانده سیاره اندروید

Planet Commander Online: Space ships galaxy game فرمانده سیاره یکی از بازی اکشن اندرویدی می باشد که در این مطلب قصد قرار دادن آن را داریم. آیا شما هم دوستدار بازی های سفینه فضایی و مبارزه با جنگ فضایی هستید؟ اولین بازی موبایل آنلاین را با کنترل مستقیم سفینه فضایی و سفر فضایی را امتحان کنید شاید شما هم به جزو فرمانده هان آن بپبوندید! در ماموریت فرمانده سیاره، شما کاپیتان سفینه فضایی کهکشان هستید که با یک سفینه فضایی کوچک شروع به توسعه فرماندهی خود را با انجام جنگ های بی پایان با دیگر فرماندهان می کنید. کهکشان نبرد با آتش بازی آنلاین آماده شماست تا با مخالفان واقعی در حالت بازی جنگ فضای چند نفره و ناوگان فضایی نبردهای خود را شروع نمایید. کهکشان و فضا به یک فرمانده مثل شما نیاز دارد! شما می توانید خود را به یک افسانه کهکشانی تبدیل کنید!

ویژگی های بازی Planet Commander Online

  • بازی عالی با گرافیکی 3D موبایل!
  • طراحی شده بازی گیم پلی آنلاین و نبرد با بازیکنان واقعی
  • وجود 5 فضاپیمای سفینه های فضایی بین ستاره ای: ناوچه، ناوشکن، کشتی های نبرد، حامل، کشتی های جنگی فوق العاده سنگین و …
  • وجود بیش از 20 سفینه فضایی برای انتخاب و ورود به جنگ با تاکتیک های مختلف
  • امکان سفارشی کردن و بهبود دادن به سفینه های فضایی برای افزایش قدرت آنها
  • مکانهای زیبا: محیط های سیاره ای و اکتشافات فضایی، مکان های نبردی و آتش شده و …
  • دارای ویژگی های بیش از 100 سلاح و ماژول های مختلف
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.