دانلود Zombie World: Tower Defense 1.0.19 – بازی جهان زامبی برای اندروید

انتشار: 9 بهمن 1396
ورژن: 1.0.19
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Zombie World: Tower Defense 1.0.19 – بازی جهان زامبی برای اندروید

Zombie World: Tower Defense جهان زامبی: برج دفاعی بازی نسبتا جدید و زیبا که دارای گیمی پلی با موضوع کشتار زامبی در سبک استراتژی و اکشن برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد. داستان بازی به این شکل می باشد که در سال جدید میلادی عفونت ویروس ناشناخته طاعون مردم را از بین می برد. فقط چند بازماند شهر را ترک کردند در طول مدت شیوع بیماری همه گیر عفونت زخم زامبی شدند که به طور 80 درصد از جمعیت ویروس جدید زامبی را گرفتند. این ویروس پاندمی طاعون آنها را تبدیل به انبوهی زامبی خطرناک کرده است. ساخت برج ها و پیدا کردن راه برای زنده ماندن در بین هزاران زامبی موجود که در همه جا در حال حرکت هستند! ارتقاء برج های خود و بالا بردن قدرت سلاح های خود برای به وجود آوردن قدرت غیر قابل شکستن. در نهایت شما می توانید در این گیم پلی جذاب و عالی از طریق ساخت و ارتقاء برج ها در مقابل زامبی های بی شمار ایستادگی کنید و تمام زامبی ها را بکشید.

ویژگی های بازی Zombie World: Tower Defense

  • گیم پلی شدید و عالی با آخرلزمان پر از زامبی
  • زرادخانه با سلاح های قدرتمند و کشنده
  • برج های قابل ارتقا (بالا بردن افزایش قدرت)
  • 6 قهرمان حماسه با قدرت منحصر به فرد نابودی هر زامبی ساقه
  • وجود 5 مکان مختلف و عالی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.