Gun Rules : Warrior Battlegrounds Fire 1.1.2 بازی اکشن قوانین تفنگ اندروید

انتشار: 15 بهمن 1396
ورژن: 1.1.2
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
Gun Rules : Warrior Battlegrounds Fire 1.1.2 بازی اکشن قوانین تفنگ اندروید

Gun Rules : Warrior Battlegrounds Fire (جنگجویان نبرد آتش) یک بازی هیجان انگیز در سبک اکشن تیراندازی و کشتار زامبی برای گوشی و تبلت های اندروید است. قهرمان عزیز، به میدان جنگ نهایی می روید. پس از اتمام این محاکمه، شما عضو تیم مبارزه با تروریسم خواهید شد که می توانید اسلحه خود را بردارید و شکوه و عظمت را به دست آورید. در این شهر مه آلود هیچ بازمانده دیگری جز شما نیست و شما در این میدان های فراموش شده در حال باید آماده باشید و تمام رزمندگان با اسیر شدن به دست زامبی ها به زامبی تبدیل شده اند. نباید به زامبی ها نزدیک شوید و  از طریق سلاح های مختلف و بسیاری که در بازی وجود دارد  خود را برای تیراندازی به زامبی آماده کنید تا پیروز میدان شوید و زامبی های کثیف را به کلی نابود!

بازی Gun Rules : Warrior Battlegrounds Fire بستگی به عمل دقت و سریع بودن شما دارد که می توانید در آن با نشانه گیری سریع و دقیق رامبی ها خود را از دست آن ها نجات دهیدو همچنین این بازی زیبا گرافیک زیبا با گیم پلی اکشن از درگیری های تیراندازی با زامبی ها خون خوار میباشد و کنترل سریع با حرکات آسانی دارد و به راحتی می توانید تیراندازی و حرکت کنید.

امکانات و ویژگی های بازی Gun Rules

  • رویدادهای مختلف از جمله آتش سوزی قدرتمند
  • وجود مکان های مختلف در بازی پر از رامبی
  • وجود سلاح های قدرتمند و واقعی برای کشتار زامبی های!
  • طراحی شده با انعطاف پذیری برای کنترل و حرکت سریع در بازی
  • وجود صحنه های HD و 3D زیبا
  • وجود سگ زامبی سریع
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.