دانلود Semi Heroes: Idle Battle RPG 0.9.2 – بازی اکشن نیمه قهرمانان اندروید

انتشار: 14 بهمن 1396
ورژن: 0.9.2
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Semi Heroes: Idle Battle RPG 0.9.2 – بازی اکشن نیمه قهرمانان اندروید

Semi Heroes: Idle Battle RPG (نیمه قهرمانان) یک بازی عالی و زیبا در سبک ضرب و شتم اکشن از سوی استودیو بازی سازی DIVMOB است که قبل از این بازی های از جمله Epic Heroes War، Zombie Age 3 و … را در سایت قرار داده ایم که سازنده آن ها این استودیو می باشد. داستان بازی به جنگ هیولاها و انسان مربوط می شود که در آن هیولا بد درختان مقدس را گرفته اند تا آنها را برای دریافت روغن بسوزانند. شما در بازی وظیفه دارید که تیم خود را از نیمه قهرمانان انتخاب و جمع آوری کنید و آنها را در یک ماجراجویی چالش انگیز با ضرب و شتم های مختلف از سراسر جهان هدایت نمایید تا نوشیدنی ها را نجات دهید و پاداش و جایزه های خود را دریاف کنید.

بازی Semi Heroes: Idle Battle RPG سبک کارتونی منحصر به فرد عالی با کیفیت گرافیک بالا دارد که برای کاربران اندروید یک بازی آسان با ماموریت های چالشی را به وجود می آورد!

ویژگی های بازی Semi Heroes: Idle Battle RPG

  • چندین تن از جنگ های حماسی مختلف در قلمرو زرق و برق دار متقابل
  • شکست دادن آسان هیولاها تنها با یک کلیک ساده
  • تبدیل شخصیت های احمقانه به قهرمانان بی نظیر
  • بالا بردن قهرمانان نیمه خود از طریق ارتقاء برای کسب پیروزی های سریع
  • طراحی شده با سبک کارتونی منحصر به فرد
  • وجود ماموریت و دستاوردهای بسیار برای هیجان دادن به بازی
  • گیم پلی نسبتا اکشن و چالشی با ضرب و شتم هیولا ها
  • با هدف محافظت از درختان مقدس
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.