دانلود Flippy Knife 1.8.6.2 – بازی اکشن چاقو فلیپپی (پرتاب چاقو) اندروید

انتشار: 17 آبان 1397
ورژن: 1.8.6.2
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Flippy Knife 1.8.6.2 – بازی اکشن چاقو فلیپپی (پرتاب چاقو) اندروید

Flippy Knife بازی بسیار جذاب و کم حجم در سبک اکشن از سوی استودیو Beresnev Games برای گوشی های اندروید می باشد. چاقو را در جنگل تلنگر کند و تبدیل به یک استاد بزرگ چاقو با استفاده از بهترین مهارت چاقوها از سراسر جهان شوید. چوب چاقو را به عقب بکشید و دسته کوچک موسیقی جاز را جمع کنید. پرش در قفسه ها و جمع آوری کیف های گنج در صعود درختان و گرفتن هواپیماهای بدون سرنشین از صحنه های جذاب و عالی بازی است که آن ها را در بازی مشاهده خواهید کرد. هدف شما در بازی باز کردن قفسه سینه طلایی است که بخاطر آن با چالش های اکشن بسیاری رو به رو خواهید شد و باید تمرکز خود را حفظ نمایید!

بیش از 35 تیغه معروف جهان (چاقو، شمشیر، محو و …) که باید همه آن ها را جمع آوری کنید تا تکامل جدیدی را در بازی به وجود آورید. همچنین در بازی مکان های مختلف وجود دارد که عبارتند از کمپینگ، کلبه جنگلی، تپه های درختی، پشته در مزرعه و … که همه آن ها جذابیت خاصی را به همراه خود دارند و شما را به چالش های چاقو فلیپپی وارد می کند. بازی Flippy Knife طراحی شده به صورت شبیه ساز چاقو واقع بینانه مبتنی بر فیزیک می باشد.

ویزگی های بازی Flippy Knife

– کم حجم و بسیار جذاب

– با شبیه ساز چاقو واقع بینانه مبتنی بر فیزیک

– جمع آوری بیش از 35 تیغه معروف جهان (چاقو، سیب، شمشیر، محور)

– وجود مکان های مختلف و جذاب برای کوهنوردی: کمپینگ، کلبه جنگلی، تپه های درختی، پشته در مزرعه …

– به اشتراک گذاشتن و رقابت با دوستان برای تبدیل شدن به بهترین استاد پرتاب چاقو!

– امکان کنترل آسان تنها با استفاده از یک انگشت!

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.