دانلود MAD ZOMBIES : Offline Zombie Games 5.10.0 – بازی تیراندازی به زامبی ها اندروید

انتشار: 11 آبان 1397
ورژن: 5.10.0
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود MAD ZOMBIES : Offline Zombie Games 5.10.0 – بازی تیراندازی به زامبی ها اندروید

MAD ZOMBIES : Offline Zombie Games بازی عالی و پرامکانات کشتار زامبی برای موبایل های اندرویدی است که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی VNG GAME STUDIOS توسعه و منتشر یافته است. ماجراجویی از قاتل زامبی ادامه دارد. تمام جهان هنوز زامبی را نادیده گرفته است، روز آخرالزمان در حال آمدن است، برخی از مردم در تلاش برای به دست آوردن کنترل هستند، آنها برای وظیفه بزرگ مبارزه می کنند، اما این آسان نیست زیرا زامبی ها بیشتر و خطرناک تر می شوند. آیا این جنگ کامل در این بازی زامبی است یا خیر؟ این مورد بستگی به شما دارد که در آن به عنوان یک بازماندگان تیرانداز عمل خواهید کرد. هدف شما در بازی کشتن و نابود کردن تمام زامبی ها است که در این هدف با زامبی های قدرتمندی رو به رو خواهید شد.

همانطور که در متن بالا اشاره نمودیم، زامبی ها نوع متفاوتی دارند که هرکدام از آن ها نسبت به دیگری قدرتمندتر است و باید مواظب حرکات یا نزدیک آن ها به شما باشید که هر لحظه ممکن است از هر لحاظ شما را دست پاچه کنند. آنها در روستا، شهر، مسیر، شاید در ماشین یا کارخانه راه می روند. بنابراین برای به دست آوردن مزیت در بازی های زامبی، شما نیاز به استراتژی برای کشتن آنها و نابود سازی همه آن ها دارید. انواعی سلاح ها در بازی MAD ZOMBIES وجود دارد که رفته رفته می توانید سلاح های جدیدتر را باز کنید و برای افزایش دادن قدرت خود به کار بگیرید تا قبل از زامبی ها جهان را به کنترل در آوردید. بازی از گرافیک 3D برخودار است که جذابیت و هیجان مطلوبی نیز دارد.

ویژگی های بازی MAD ZOMBIES : Offline Zombie Games

– بیش از 200 ماموریت هیجان انگیزو عالی

– بازی 3D با امکان های مختلف و مطروکه

– تکامل و افزایش قدرت خود برای مبارزه با زامبی ها

– دریافت پاداش و … برای

– گرافیک 3D واقعی و اثر گرافیکی عالی

– بسیاری از سلاح های قدرتمند و عالی

– تلاش و موفقیت الهام بخش عالی

– بازی جذاب تیراندازی با اعتیاد FPS

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.