دانلود Death Invasion : Survival 1.0.17 – بازی بقا تهاجم مرده برای اندروید

انتشار: 10 آبان 1397
ورژن: 1.0.17
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Death Invasion : Survival 1.0.17 – بازی بقا تهاجم مرده برای اندروید

Death Invasion : Survival یک بازی جذاب و اکشن کشتار زامبی در سبک بازی های بقا و باز مانده می باشد که از حجم مناسبی نسبت به دیگر بازی های بقا برخوردار است و به نوعی کم حجم می باشد. این یک شهر کوچکی است که توسط  زامی ها اشغال شده است. اگر شما همچنان در اینجا باقی بمانید باید به زنده ماندن و به بقا فکر کنید. می خواهید زنده بمانید؟ فقط خودت را حساب کنید و از شهر فرار نمایید ، باقی ماندن شما در آنجا یک خودکشی است. راه های عبور توسط زامبی ها بسته شده اند باید راه را باز کنید و بعد جان خود را نجات دهید. آنچه شما باید انجام دهید، تفن گ و سلاح خود را بر دست بگیرید و به هیچ کدام از زامبی هایی که می خوام به شما حمله کند، رحم نکنید! چون آن ها نیز به شما رحم نخواهند کرد!

مبارزه تنها انتخاب است! چندین بازماندگان در این شهر وجود دارد که همانند دیگر بازی ها باید به هم کمک کنید و یپیوندید. برای زنده ماندن مواد غذایی و سلاح های قاتل نیاز دارید تا سوخت و ژنراتور ضروری خود را فراهم کنید. انواع سلاح های مختلف وحود دارند و رفته رفته نیز پیدا خواهید کرد. قبل از همه چیز باید تیم خود را تشکیل دهید تا بتوانید به بهترین نحوه با زامبی ها مبارزه کنید. محیط های مختلف و حتی بیرون از شهری در بازی وجود دارند. بازی Death Invasion : Survival در حال حاصر بدون دیتا می باشد و از گرافیک خوب و کاربرپسندی برخوردار است که کمک می کند تا سرگرمی کاربران بیشتر شود!

ویژگی های بازی Death Invasion : Survival

– طراحی شده و برخوردار بودن از صحنه نبرد HD

– ساخت یک تیم از طریق باز ماندگان در شهر

– محیط های مختلف و حتی غیر شهری

– سیستم تیراندازی عالی بازی

– بازی تیراندازی سوم شخص آزاد

– وجود سلاح های مختلف بازی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.