دانلود Dead End Alley 1.013 – بازی زامبی کوچه مرده اندروید

انتشار: 22 تیر 1397
ورژن: 1.013
سیستم مورد نیاز: 7.0 به بالا
دانلود Dead End Alley 1.013 – بازی زامبی کوچه مرده اندروید

Dead End Alley کوچه مرده یا کوچه بن بست یک بازی سرگرم کننده و کشتار زامبی برای موبایل و تبلت های اندروید می باشد که توسط استودیو بازی سازی Cry Havoc Games چند ساعت پیش در گوگل پلی مورد عرضه قرار گرفته است. این است پایان خط! در آخرین کوچه بن بست قرار دارید و شما می توانید حال قدرت خود را در این کوچه ترسناک پر از زامبی ها به نمایش بگذارید. از سلاح های سرد تا گرم در بازی می توانید بهره ببرید و زامبی ها را به سوی کشتار روانه کنید. کمی سخت است که در یک جا باشید و با زامبی ها مقابله کنید که هیچ راه فراری نیز ندارید و باید برای زنمده نگهداشتن خود تا سطح های بعدی به مبارزه بپردازید. بازی Dead End Alley حالت مهیج دارد که شما را در انتهای یک کوچه نسبتا تاریک با زامبی ها ترسناک رو به رو خواهید شد و تلاش خود را برای زنده ماندن خواهید کرد!

ویژگی های بازی Dead End Alley

– گرافیک با کفیت و بالا نسبت به حجم بازی

– محیط یک سطحی با سختی های مختلف

– وجود زامبی های مختلف از از کارمند تا هیولا

– وجود سلاح های مختلف از جمله اسلحه، اره برقی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.