دانلود Gun War: Shooting Games 2.8.0 – بازی اکشن جنگ تفنگ اندروید

انتشار: 16 تیر 1397
ورژن: 2.8.0
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Gun War: Shooting Games 2.8.0 – بازی اکشن جنگ تفنگ اندروید

Gun War: Shooting Games جنگ تفنگ: بازی تیراندازی یک بازی عالی و هیجانی در سبک بازی عای عملیاتی اکشن با نحوه بازی تیراندازی برای موبایل و تبلت های اندروید می باشد. یکی از بازی های عالی تیراندازی با حجم کم را شاهد هستید! 124 ماموریت در انتظار شما است! در 6  نوع بازی خاص برای انجام ماموریت ها که هر کدام از آن ها هیجان و جذابیت خودشان را دارند و شما نیز می توانید از آن ها لذت ببرید. بیش از 50 نوع سلاح عالی از کوچک و بزرگ با قابلیت و ویژگی های مختلف می باشند. شما می توانید رفته رفته در بازی سلاح های قدرتمندتری بر دست بگیرید و حتی سلاح های مورد نظر خود را از لحاظ قدرت ارتقاء دهید. بازری دارای سیستم جمع آورزی تیم نیز می باشد که می توانید بازری را به صورت تیمی دنبال کنید.

یکی از ویژگی های عالی بازی فراهم سازی بازی و تیراندازی به دو صورت آفلاین (بدون نیاز به اینترنت) آنلاین (به صورت جهانی با اینترنت) بازی کنید و از بازی کردن لذت ببرید. در حالت آنلاین بازی، شما با دیگر بازیکنان از سراسر جهان که می توانند نیز دوستانتان باشند، به بازی خواهید پرداخت و قدرت خود را در تیراندازی به نمایش خواهید گذاشت. بازی Gun War: Shooting Games از 15 زبان مختلف پشتیبانی می کند و همچنین از این رو لازم به ذکر است که بازی در مارکت گوگل پلی توانسته امتیاز  عالی 4.6 از 5.0 را با بیش از 5 میلیون بار دانلود به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Gun War: Shooting Games

– پشتیبانی از چند زبانه بودن بازی با بیش از 15 زبان مختلف

– بیش از 124 وظیفه تیرانداز هیجان انگیز از جمله 6 نوع بازی خاص

– بیش از 50 صحنه برجسته و نقشه

– بیش از 50 سلاح، سلاح های حماسی در انتظار شما

– سیستم ارتقاء سلاح برای افزایش دادن قدرت آن ها

– سیستم مزدور و تیم منحصر به فرد

– چالش جهانی و آنلاین عالی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.