دانلود Counter Fort Invader: CS Shooting 1.1.0 – بازی تیراندازی مهاجم ضد اندروید

انتشار: 18 تیر 1397
ورژن: 1.1.0
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
دانلود Counter Fort Invader: CS Shooting 1.1.0 – بازی تیراندازی مهاجم ضد اندروید

Counter Fort Invader: CS Shooting یک بازی عالی و جذاب تیراندازی با سبک بازی های آزاد و به نوعی عملیاتی در شکل ماجراجویی می باشد که طراحی شده از سوی استودیو بازی سازی Creation Game Studio برای سیستم عامل اندروید است. بسیاری از مارمویت های جنگی و عملیاتی عالی در انتظار شما هستند تا به تکمل کردن آن ها بروید و در راه آن دشمنان را بکشید. مهارت های تیراندازی خود را برای بهبود مهارت سلاح های مختلف آموزش دهید و آماده نبرد با دشمنان شوید! این یک بازی تیراندازی معمولی است. دشمن در حال حرکت است و آنها پشت سر شما حرکت خواهند کرد، مراقب باشید! این یک بازی تیراندازی معمولی است.، دشمن در حال حرکت است و آنها پشت سر شما حرکت خواهند کرد، مراقب باشید تا تیر نخورید و ادامه عملیات را دنبال کنید!

بازی Counter Fort Invader به شما قابلیت حرفه را از یک بازی تیراندزای کم حجم ارائه می دهد که شامل صحنه های نبرد واقع بینانه، عملیات بازی صاف و سیستم سلاح های غنی است که ویژگی های نیز در آن ها درنظر گرفته شده است. شما می توانید برای هر کدام از نقشه ها خود را به چالش بکشید و به بهترین صورت به حل نمودن و تکمیل هر کدام از نقشه های باز شده بپردازید تا دیگری را نیز باز کنید. امکان استفاده از سلاح های مختلف جذابیت بازی را بیشتر می کند و همچنین از این رو شما شاهد محیط های بسیاری خواهید بود.

ویژگی های بازی Counter Fort Invader: CS Shooting

– بازی با عملیات ساده و جذاب

– 4 نقشه بازی عملیاتی با محیط های مختلف از خاورمیانه، مناطق ضنعتی، گیاهان شیمیایی و …

– وجود سلاح های مختلف از جمله 11 اسلحه کلاسیک معروف مشهور جهان

– اثر واقعی جنگ با داشتن گرافیک سه بعدی با وضوح بالا و طراحی عالی و دقیق از میدان جنگ

– تیراندازی های جذاب با صحنه های عالی از نبرد

– بازی کم حجم و پرامکانات نسبت به حجم 30 مگابایتی

– بهبوبد دادن مهارت سلاح های خود

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.