دانلود Counter Terrorist-SWAT Strike 1.3 – بازی اکشن مبارزه با تروریست (کانتر) اندروید

انتشار: 19 بهمن 1396
ورژن: 1.3
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
دانلود Counter Terrorist-SWAT Strike 1.3 – بازی اکشن مبارزه با تروریست (کانتر) اندروید

Counter Terrorist-SWAT Strike یکی دیگر از بازی های کانتر عالی و زیبا در سبک اکشن برای گوشی و تبلت های اندرویدی از سوی استودیوی 8Square Games است. در بازی شما به عنوان گروه پلیس به مبارزه با تروریست ها می روید که تیراندازی دقیق، کشتن تروریست و جلوگیری از بمب گذاری آن و … از برخی اهداف شما است که می توانید تمام مهارت های خود را برای شکست دشمنان به کار ببرید. اکثر صلاح مدرن و جدید دنیای واقعی در بازی وجود دارد که می توانید هر کدام را که خواستید به کار بگیرید و به سوی قلب تروریست ها نشانه گیری و شلیک کنید! این بازی طراحی شده در سبک اکشن و تیراندازی بازی های FPS کلاسیک هاردکور است که توسعه دهنگان تمام سعی خود را برای به وجود آوردن یک بازی کلاسیک و زیبا کرده اند. شما در بازی می توانید به راحتی شاهد کنترل کلاسیک، اما آسانتر باشید و از بازی کردن لذت ببرید!

ویژگی های بازی Counter Terrorist-SWAT Strike

  • بازی کلاسیک با گیم پلی مناسب
  • طراحی شده با زمینه های کلاسیک اما جورج
  • قابلیت شکلیک خودکار سلاح ها در حالت نشانه گیری دست  و دقیق
  • وجود سلاح های دقترمند و مدرن دنیای واقعی از جمله کلاشنکف، اسنایپر و …
  • دارای حالت های آسان و بسیار سخت (نسبت به مهارت های خود انتخاب کنید!)
  • استفاده از کنترل بازی FPS بسیار برای تیراندازی ساده تر و مهیج
  • نبرد کلاسیک با اجرای تیراندازی های ذاب و زیبا
  • کنترل کلاسیک اما آسان تر با ویژگی تغییر
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.