دانلود Tunnel Rush 1.11 – بازی آرکید تونل راش برای اندروید

انتشار: 18 بهمن 1396
ورژن: 1.11
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Tunnel Rush 1.11 – بازی آرکید تونل راش برای اندروید

Tunnel Rush یک بازی متفاوت و عالی برای سیستم عامل اندروید می باشد. طراحی ساده، جذاب و نحوه بازی متفاوت از برخی ویژگی های این بازی زیبا هستند! تونل راش همانطور که از نامش پیداست، شما را وارد دنیای تونلی می کند که در آنجا باید شاهد تونل پر چالش خواهید بود! خود را برا چالش و وارد شدن برای توjل آماده کنید تا در تونل از سرعت بسیار بالا و تغییر مسیرهای ناگهانی شگفت زده نشوید. تونل های رنگین و مختلف برای ایجاد متنوع ساخته شده است که در بالا رفتن و افزایش هیجان موثر است! چیزی که شما را به چالش خواهد کشید سرعت است! آیا می توانید سرعت را کنترل کنید؟ چقد می توانید ادامه دهید؟

بازی Tunnel Rush طراحی شده با نحوه بازی ساده و چالشی را دارد که در ان شاهد یک تونل بی انتها با تغییرهای متفاوت خواهید بود. همچنی این بازی در مارکت اندرویدی گوگل پلی توس اسنودسو Deer Cat به صورت رایگان عرضه شده است که در مدت کمی توانسته آماری عالی با نزدیک به 50 میلیون بار دانلود را به خود اختصاص دهید!

ویژگی های بازی Tunnel Rush

  • گیم پلی جذاب و سرگرم کننده
  • بازی بی پایان از تونل نا تمام
  • ساده و کیفیت گرافیک عالی
  • سرعتی و چالش انگیز
  • تونل های مختلف با تغییر ناگهانی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.