دانلود Call of Duty®: Heroes 4.6.0 – بازی ندای وظیفه قرمانان اندروید

انتشار: 17 بهمن 1396
ورژن: 4.6.0
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود Call of Duty®: Heroes 4.6.0 – بازی ندای وظیفه قرمانان اندروید

Call of Duty®: Heroes بازی بسیار جذاب و هیجان انگیز در سبک اکشن می باشد که سازنده بازی شرکت Activision است و آن را برای سیستم عامل های مختلف طراحی و عرضه شده که نسخه اندرویدی آن در این مطالب قرار گرفته و شما می توانید از ادامه مطلب با لینک مستقیم دریافت نمایید. فرماندهی ارتش خود از قهرمانان افسانه ای، سربازان نخبه و هواپیماهای بدون سرنشین ویرانگر که یک هیجان عالی به همراه جنگ 3D به وجود می آورد! سفارشی کردن پایگاه خود جهت بالا بردن قدرت و تسلط راحت به دشمنان در جنگ های شدید و چالش انگیز که شامل قهرمانان به طور کامل کنتر و حماسه می باشد.

فرماندهی کردن یک پایگاه کوچک و ساخت و تبدیل آن به یک پایگاه غیر قابل نفوذ که هیچ یک از دشمنان نتوانند عبور کنند. ایجاد اتحاد مرگبار  با دوستان خود و شرکت در رقابت های بسیار برای دریافت پاداش از دیگر کارهایی جذابی و هیجانی هست که شما در بازی به ان ها خواهید پرداخت. در بازی شما همچنین با جنگ های بسیار مدرنی رو به رو هستید که شما را به چالش های عالی و جدید خواهد کشید و می توانید از گرافیک بسیار زییا بازی لذت ببرید!

برخی از ویژگی های بازی Call of Duty®: Heroes

  • نگاهی به کنترل بازی از نظر: جنگ های مدرن، عملیات سیاه و …
  • آموزش و تخصص واحدهای ارتش خود با استفاده مستقیم از بازی
  • بند باز کردن Killstreaks مانند حمله هواپیماهای بدون سرنشین، پهپاد و توپچی هلی کوپتر
  • تشکیل تیم و اتحاد قدرتمند با دوستان خود با امکان اهدا سربازان و تسلط بر دشمنان خود
  • دفاع از پایگاه خود در حالت CONTRE حمله و رفتن به حالت تهاجمی در سه حالت
  • ساخت و ارتقاء پایه خود به یک قلعه با اسلحه نگهبانی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.