دانلود Havashenas 3 v4.7.3 – برنامه هواشناسی ایرانی اندروید – هواشناس 3

انتشار: 25 دی 1397
ورژن: 4.7.3
سیستم مورد نیاز: 2.2 به بالا
دانلود Havashenas 3 v4.7.3 – برنامه هواشناسی ایرانی اندروید – هواشناس 3

هواشناس 3 یکی از برنامه های بسیار عالی و بی نظیر ایرانی برای مشاهده بهتر و دقیق اطلاعات وضعیت آب و هوای استان ها و شهرهای مختلف کشور می باشد که یکی از محبوبترین برنامه های فارسی به حساب می آید. شما با استفاده از این اپلیکیشن زیبا به راحتی می توانید بدون نیاز به اتصال اینترنت اطلاعات آب و هوا استانی و شهری کشور را به صورت دقیق دریافت نمایید با جزئیات کامل. برای خیلی از کاربران این سوال پیش آمده است که اطلاعات هواشناسی برنامه، از کجا بفهمیم که دقیق بوده یا نه!؟ که جواب این سوال خیلی ساده است زیرا برنامه هواشناس از 18 منبع عالی و معتبر هواشناسی کمک میگیرد و بخاطر همین همه اطلاعات دقیق هستند! یکی از ویژگی های مفید برنامه نمایش تاریخ شمسی در بخش آگاه ساز اندروید است که بسیار مفید بوده.

برنامه Havashenas 3 حتی قادر به ارسال پیامک قبل از باریدن برف و بارون می باشد که می تواند بسیار کاربردی در بعضی از مواقع باشد! هواشناس با قابلیت هایی که دارد هر کاربر ایرانی را به خود جذب می کند و اگر شما تاکنون از این برنامه زیبای هواشناس استفاده نکرده اید، پیشنهاد می کنیم حتما این برنامه را از دست ندید و همین الان در ادامه مطلب از لینک مستقیم دانلود نمایید!

برخی از ویژگی های برنامه هواشناس 3

– دریافت تمام اطلاعات بدون نیاز به اتصال اینترنت!

–  قابلیت ارسال پیامک چند ساعت قبل آمدن برف یا باران!

– امکان به اشتراک گذاری وضعیت آب و هوا با دوستان در شبکه های مختلف

– مشاهده اطلاعات آب و هوایی به صورت لحضه ای با جزئیات کامل

– پشتیبانی از تمام کشورهای جهان و حتی شهرهای آن ها!

– قابلیت نمایش تمام استان های کشور با زیر مجموعه ها

– نمایش تاریخ شمسی و فارسی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.