دانلود برنامه ایرانی لرزه نگار برای گوشی اندروید – اخبار وقوع زمین لرزه!

انتشار: 23 آبان 1396
دانلود برنامه ایرانی لرزه نگار برای گوشی اندروید – اخبار وقوع زمین لرزه!

لرزه نگار یک برنامه کاملا فارسی و بسیار کاربردی می باشد که توسط برنامه نویسان ایرانی طراحی و برای گوشی های اندروید عرضه شده است. شما می توانید با نصب و استفاده از این برنامه جالب به راحتی به اطلاعات  و اخبار مربوط به وقوع زلزله را به صورت لحضه ای دریافت نمایید و حتی، به اطلاعات زمین لرزه های رخ داده، از سال 1386 به بعد دسترسی داشته باشید. همچنین این برنامه مفید بوده و قادر است هشدارهایی را در مورد وقوع زمین لرزده در نزدیکی را بدهد و البته باید قبل از همه چیز، مکان خود را در برنامه اتخاب نمایید. برنامه لرزه نگار دارای اطلاعات کاملا درست و تائید شده است که منبع دریافتی آن از سایت رسمی مرکز لرزه نگاری کشور می باشد.

برخی از ویژگی های برنامه لرزه نگار

  • کم حجم و عرضه شده به صورت رایگان برای استفاده
  • توانایی هشدار لحظه ای وقوع زلزله در گوشی به صورت نوار
  • قادر به نمایش جزییات کامل زمین لرزه ها به همراه توضیحات مورد نیاز
  • امکان مشاهده کردن تعداد زلزله ها و بزرگترین زلزله در ۵۰ کیلومتری موقعیت کاربر
  • امکان شخصی سازی هشدار لحظه ای وقوع زلزله بر اساس استان، تعداد و …
  • امکان به اشتراک گذاری بسیاری از بخش های مختلف برنامه به صورت تصویر و متن در شبکه های اجتماعی
  • دریافت تمام اطلاعات از منبع رسمی سایت مرکز لرزه نگاری
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.