دانلود Amber Weather Elite 4.0.1 برنامه هواشناسی دقیق و عالی اندروید

انتشار: 16 اردیبهشت 1398
ورژن: 4.0.3
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Amber Weather Elite 4.0.1 برنامه هواشناسی دقیق و عالی اندروید

اپلیکیشن های بسیار و فراوانی جهت هواشناسی برای گوشی های اندروید وجود دارد که در این مطلب تصمیم بر این گرفتیم، یکی از بهترین اپلیکیشن شناسایی وضعیت آب و هوا را برای شما کاربران گرامی قرار دهیم. Amber Weather Elite برنامه فوق العاده برای پیش بینی دقیق و درست آب و هوا در دستگاه های اندرویدی می باشد. این برنامه زیبا امکانات فوق العاده ای را در اختیار کاربران قرار می دهد و حتی ویژگی های زیادی را دارا است. شما می توانید با نصب و استفاده از این اپلیکیشن از وضعیت آب و هوای فعلی و آینده هر مکان از سراسر جهان را که خواستید، به صورت دقیق و درست اطلاع داشته باشید.

دریافت آب و هوای فعلی هر مکان از جهان، ترجمه شده بیش از 30 زبان مختلف دنیا، گزارش آب و هوا دقیق با جزئیات کامل، قبلیت بررسی ماهانه درجه حرارت H / L، تنظیم هشدار شخصی آب و هوا برای باران سنگین و گردباد، بهینه سازی برای قرص و … از برخی ویژگی های Amber Weather Elite است. البته این ویژگی ها بخش کوچکی از امکانات برنامه هست. این برنامه پیش از 90 ویجت در اختیار شما قرار می دهد که برای استفاده آسانتر و دسترسی سریعتر به آب و هوا مکان های مورد علاقه خود. Amber Weather Elite با قابلیت هایی که دارد هر کاربری را به خود جذب می کند و شما نیز می توانید به جزو کاربران برنامه بپیوندید!

برخی از امکانات و قابلیت های Amber Weather Elite

  • دریافت پیش بینی آب و هوا هر مکان: آب و هوا شیکاگو، لندن، شانگهای، توکیو و غیره
  • ترجمه شده به 30 زبان مختلف دنیا برای استافده راحت و آسان
  • گزارش دقیق آب و هوا: دما، سرعت باد و جهت، رطوبت، دید، فشار اتمسفر، شاخص کیفیت هوا (AQI) و …
  • توانایی پیش بینی وضعیت آب و هوای 7 روز آینده
  • امکان تنظیم هشدار شخصی آب و هوا برای باران سنگین و گردباد …
  • ذخیره مکان های مورد علاقه خود برای پیش بینی به سرعت
  • دارا بودن بیش از 90 ویدجت صفحه نمایش
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.