دانلود Wifi Analyzer 3.10.5-L – برنامه آنالیز وای فای اندروید

انتشار: 23 خرداد 1396
ورژن: 3.10.5-L
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
دانلود Wifi Analyzer 3.10.5-L – برنامه آنالیز وای فای اندروید

Wifi Analyzer یک ابزار کاربردی و مفید با حجم بسیار کم حجم جهت آنالیز و بررسی شبکه های وای فای در گوشی های اندروید است. این برنامه با قابلیت هایی که دارد، گوشی شما را به یک دستگاه تجزیه و تحلیل حرفه ای شبکه وای فای تبدیل می کنید و شما با استفاده از آن می توانید تمام سیگنال شبکه های وای فای را پیدا کنید و بررسی کردن آن بپردازید. برنامه آنالیز وای فای با شسکن قدرتمندی که دارد، قادر است تمام کانال هایی اینترنتی Wifi که در اطراف شما قرار دارد را پیدا کند و به شما کمک می کند که یک کانال عالی جهت اتصال را پیدا نمایید!

ویژگی های برنامه Wifi Analyzer

  • کم حجم و رایگان
  • بررسی و آنالیز سیگنال شبکه های وای فای
  • قادر به پیدا کرن تمام کانال های Wifi اطراف
  • محیط ساده با وجود نمودارهای مختلف
  • پشتیبانی اندروید 2.3 به بالا
  • اسکن و عملکرد سریع
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.