برنامه قفل حرفه ای برنامه ها و فضولگیر گوشی

انتشار: 20 بهمن 1396
ورژن: 3.0.5
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
برنامه قفل حرفه ای برنامه ها و فضولگیر گوشی

قفل حرفه ای یک برنامه ایرانی و بسیار کاربردی در زمینه امنیت و قفل گذاری برای گوشی های اندروید است که شما می توانید با نصب. شما می توانید با استفاده از آن به راحتی بدون هیچ انجام تنظیمات خاصی روی همه برنامه ها مثل تلگرام و گالری و شکبه های اجتماعی از جمله (فیسبوک، گوگل پلاس، توییتر و …) به صورت مختلف قفل گذای نمایید. این برنامه علاوه بر داستن امکانات قفل گذاری، دارای توانایی فضولگیری می باشد که کاربران که به صورت مخفیانه می خواهند به اطلاعات گوشی شما دسترسی داشته باشند را پیدا می کند!

برنامه قفل حرفه ای به صورت رایگان و بدون هیچ محدودیتی می باشد که دارای حجم کم و امکانات بسیاری نیز است که اگر شماهم جزو کسانی هستید که اطلاعات مهم و  ضخصی را در گوشی خود نگهداری می کنید؟ می توانیئد از طریق این برنامه بر روی اطلاعات خود قفل گذاری کنید. با استفاده از این برنامه دیگر کسی نمی تواند به اطلاعات گوشی شما (فیلم، عکس، اسناد، برنامه ها و …) دسترسی داشته باشد!

ویژگی های برنامه قفل حرفه ای

  • امکان قفل گذاری به صورت الگو، حروف و …
  • پشتیبانی از سیستم اثر انگشت در گوشی های هوشمند
  • قابلیت قفل کردن تمام برنامه های نصب شده و موجود در گوشی خود
  • امکان قفل گذاری روی تمام شبگه های اجتماعی
  • دارای تنظیمات پشرفته برای قفل گذاری بهتر
  • دارای سیستم فضولگیری
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.