دانلود Search Duplicate File 4.69 – جستجو و حذف فایل های تکراری اندروید

انتشار: 3 بهمن 1396
ورژن: 4.69
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Search Duplicate File 4.69 – جستجو و حذف فایل های تکراری اندروید

به مرور زمان با نصب و حذف برنامه های مختلف در گوشی های هوشمند اندرویدی فایل های تکراری به وجود می آورد که در اکثر مواقع با عث کندی عملکرد دستگاه و اشغال حافظه رم می شود. راه حل های مختلف و متفاوتی برای حل کردن این مشکل وجود دارد که یکی از این روش ها، استفاده از برنامه های تکراری یاب اندروید می باشد که این برنامه ها می توانند فایل هایی که تکراری هستند را پیدا کرده و آن ها را حذف کنند. Search Duplicate File یک برنامه قدرتمند و عالی جهت پاکسازی فایل تکراری در گوشی های اندروید می باشد که نسبت به برنامه های دیگر طرفداران زیادی دارد. این برنامه قادر است در کمترین زمان فایل های تکراری را شناسایی و پاکسازی کند و سرعت عملکرد گوشی به صورت چشمگیری افزایش دهد.

این برنامه ابزار قدرتمند در زمینه پاکسازی کش، تکراری و فایل بیهوده بوده که یک اپلیکیشن هوشمند به حساب می آید! پشتیبانی از زیر پوشه انتخاب هر دایرکتوری، قفل کردن حافظت از پوشه، پشتیبانی از کارت SD و ذخیره سازی USB OTG، پیش نمایش نتایج جستجو از تصویر، صدا، ویدئو، برنامه، جستجو و اسکن قدرتمند برای یافتن نتیحه دقیق و … از برخی ویژگی های Search Duplicate File می باشد. اگر شما مدت زیادی میباشد که از گوشی اندرویدی خود استفاده می کنید و سرعت عملکرد دستگاه کاهش یافته، حتما این برنامه عالی را از دست ندید!

ویژگی های برنامه Search Duplicate File

  • بسیار کم حجم و قدرتمند
  • پشتیبانی از زیر پوشه انتخاب هر دایرکتوری
  • قابلیت پشتیبانی از کارت SD و ذخیره سازی USB OTG
  • امکان MOUNT POINT، پیدا کردن موارد تکراری دقیق
  • پشتیبانی SMART-SELECTOR تشخیص درست تکراری
  • مشخص نوع فایل ها، فرمت فایل، حجم فایل و …
  • پیش نمایش نتایج جستجو تصاویر، صدا، ویدئو، برنامه
  • فیلتر کردن نتایج جستجو برای تصویر، صدا، ویدئو، اسناد، برنامه
  • جستجو نام فایل مشابه و تکراری به صورت حرفه ای
  • ذخیره و بازیابی نتایج جستجو شده
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.