دانلود ZArchiver Pro 0.9.0 زد آرشیو – برنامه مدیریت فایل های فشرده در اندروید

انتشار: 24 دی 1396
ورژن: 0.9.0
دانلود ZArchiver Pro 0.9.0 زد آرشیو – برنامه مدیریت فایل های فشرده در اندروید

ZArchiver برنامه ای عالی و پرطزرفدار جهت مدیریت فایل ها و آرشیو کامل فایل های فشرده در گوشی های اندروید است. این برنامه زیبا دارای رابط کاربری کاربر پسند و ساده جهت استفاده می باشد که در نهایت باعث محبوبیت آن شده است! شما می توانید با استفاده از برنامه به راحتی به استخراج (اکسترکت) ایجاد انواع آرشیو های مختلف و محبوب مانند: 7z (7zip)، zip bzip2 (bz2)، gzip (gz)، XZ، tar بپردازید و حتی آرشیوهای مختلف و متفاوت دیگر را به آسانی بدون هیج مشکلی مدیریت نمایید. امکانات بسیاری از لحاظ تغییر دادن فایل ها در اختیار شما قرار می دهد که می توانید بر روی آرشیوها تغییرات زیادی را انحام دهید که برخی از آن ها عبارت از: ویرایش بایگانی(اضافه کردن، حذف فایل ها)، امکان بازکردن فایل های فشرده، امکان ایجاد رمز عبور بر روی فایل و … است. اپلیکیشن ZArchiver از پردازنده های چند هسته ای پشتیبانی می کند که باعث قدرتمندی برنامه شده است و برای شما ویژگ های بسیاری برای ایجاد و مدیریت فایل و آرشیوهای فشرده به ارمغان می آورد.

ویژگی های برنامه ZArchiver

  • امکان محافظت از آرشیو از طریق زمز عبور
  • قابلیت ایجاد آرشیوهای چند بخشی از جمله 7z، rar
  • قادر به استخراج و ایجاد انواع آرشیو مانند: 7z (7zip)، zip، bzip2 (bz2)، gzip (gz)، XZ، tar
  • توانایی ویرایش کردن و نمایش تقریبا تمام آرشیوهای فشرده
  • ویرایش بایگانیبا امکان اضافه کردن، حذف فایل های موجود فشرده شده
  • پشتیبانی از قابلیت Multithreading (مفید برای پردازنده های چند هسته ای)
  • پشتیبانی از UTF-8 / UTF-16 جهت استفاده در نام فایل ها
  • کم حجم و رایگان با امکانات گسترده
  • فشرده سازی بایگانی آرشیو
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.