دانلود Fotor Photo Editor 4.5.1.508 – ویرایشگر حرفه ای تصاویر در اندروید

انتشار: 28 اردیبهشت 1396
ورژن: 4.5.1.508
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Fotor Photo Editor 4.5.1.508 – ویرایشگر حرفه ای تصاویر در اندروید

Fotor Photo Editor همانطور که از اسمش پیداست، برنامه ای جهت ویرایش حرفه ای و پیشرفته تصاویر می باشد که توسط Everimaging Ltd. برای دستگاه های اندرویدی منتشر شده است. برنامه فوتور نسبت به دیگر برنامه های ویرایشگر عکس اندروید امکانات زیادی دارد که در اختیار کاربران قرار می دهد! یکی از امکانات بی نظیره برنامه داشتن دوربین پیشرفته است که امکان عکاسی حرفه ای را برای کاربران می دهد و شش حالت عکس گرفتن با ویژگی هایی مانند: شبکه، دکمه بزرگ، پشت سر هم، تایمر، تثبیت کننده، و مربع است. علاوه بر ویژگی دوربین پیشرفته می توان به قابلیت های ویرایشگر عکس اپلیکیشن نیز اشاره نمود که ابزارهای زیاد و حرفه برای ویرایش عکس دارد و شما می توانید با استفاده از Fotor Photo Editor تصویرهای حرفه ای را طراحی نمایید!

بنظر شما یک برنامه ویرایشگر حرفه ای تصاویر، باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ برنامه Fotor Photo Editor قابلیت یک برنامه ویرایش عکس کامل برای اندروید است که در گوگل پلی نیز توانسته است امتیاز 4.5 از 5.0 کسب کرده و تا به حال توسط میلیون ها کاربر از سراسر جهان در حال استفاده می باشد که این نشانگر عالی بودن برنامه را بیان می کند!

برخی از امکانات و قابلیت های Fotor Photo Editor

  • کم حجم و با امکانات عالی!
  • اثرات صحنه آسان تر برای سفارشی عکاسی با ایجاد تغییر در اشباع، روشنایی
  • دوربین پیشرفته برای عکاسی حرفه ای با ویژگی های
  • طیف گسترده ای از افکت ها و فیلتر به روز شده
  • به روز برچسب، فریم، فیلترها و فونت های طراحی تازه و جدید
  • کلاسیک عکس کلاژ: استفاده از تا 9 عکس در کولاژ با امکان انتخاب قاب، پس زمینه و …
  • بازسازی ترکیب تصویر و چرخش عکس
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.