دانلود Gradient 1.2.1 برنامه گرادینت برای اندروید – نسخه جدید

انتشار: 11 آبان 1398
ورژن: 1.2.1
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود Gradient 1.2.1 برنامه گرادینت برای اندروید – نسخه جدید

Gradient گرادینت یکی از برنامه های محبوب است که با تازگی نیز در شبکه های اجتماعی پرطرفدار شده در این مطلب قصد قرار دادن این برنامه را داریم که برای موبایل اندروید است. به دلیل جالب بودن آن از لحاظ شبیه سازی چهره ها به محبوبترین های جهان کاربران بسیاری را توانسته به خود جذب کند. قصد از طراحی این برنامه معرفی ویژگی FUN جدید می باشد که دقیق ترین فناوری شناخت ظاهری یکسان است که بعد از نصب برنامه می توانید به کل مفاهیم این ویژگی را درکم کنید.  شما می توانید با شر کردن عکس خود در برنامه ، به صورت خودکار به چهره مشهور و شبیه خود در برنمامه دست یابید! ببینید شبیهکدام شخصیت تاریخی یا مشهور به صورت جهانی هستید!؟ نتیجه و جواب خود را می توانید در برنامه بگیرید!!

مثل همیشه آخرین نسخه از برنامه Gradient در ادامه مطلب قرار گرف5ته که می توانید با یه کلیک ساده و لینک مستقینم به دانلود بپردازید. این برنامه از امکانات و ویژگی های مختلفی برخوردار است که شما قادر خواهید در ادامه مطلب مشاهده کنید و حتی از اسکرین شات های برنامه به برخی نتیجه های دست آماده پی ببرید.

ویژگی و امکانات برنامه Gradient گرادینت

  • قابلیت ایجاد کردن کلاژهای رنگی زیبا از جمله رنگ مو مناسب
  • ما فناوری های هوش مصنوعی درجه یک
  • دارا بودن فیلترها و متون دست ساز
  • با بسته های فیلتر کاملاً ایجاد شده و بافت های باکیفیت ، فقط در دو شیر آب عکس به بهترین وجهی ایجاد کنید.
  • ابزارهایی برای تغییر اندازه چشم ها و لب ها ، تنظیم تن پوست ، تغییر رنگ موهای شما و …
  • سریع و الگوریتم قدرتمند جهت تشخیص دقیق تر و بهبود عملکرد
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.