دانلود FaceApp Pro 3.7.0.1 – برنامه تغییر چهره فیس اپ برای اندروید

انتشار: 11 شهریور 1398
ورژن: 3.7.0.1
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود FaceApp Pro 3.7.0.1 – برنامه تغییر چهره فیس اپ برای اندروید

FaceApp فیس اپ یکی از محبوبترین و بهترین اپلیکیشن های تغییر چهره طراحی و توسعه یافته برای موبایل های اندروید است که طرفداران میلیونی از سراسر جهان دارد. شما می توانید در چند ثانیه با نصب و استفاده از برنامه فیس اپ چهره های خود را به عنوان فرد دیگر و شخصیت های مختلف از جمله بر اساس سنین و جنسیت و … مشاهده نمایید که شاید برای شما بسیار جالب باشد. جذابیت ، زیبایی، تفاوت و شباهت را در هر کدام از تغیر چهره های برنماه فیس اپ احساس کنید که بدون شک همانند دیگر کاربران برای شما نیز جذاب خواهد بود. همجینین برنامه FaceApp فیلترهای مختلفی برخوردار است که می توانید با آن ها خود را به نوعی بهبود دهید و جذابیت را باز هم افزایش دهید.

این اپلیکیشن از امکانات ساده و حرفه ای دیگری نیز برخوردار است که در کل طراحی شده با استفاده تکنولوژی هوش مصنوعی می باشد که باعث شده نتایج دقیق و قابل قبولی را ارائه دهید. یکی از دیگر ویژگی های برنامه FaceApp قابلیت اضافه کردن لبخند به عکس ها می باشد که به صورت دقیق و با شبی هسازی طبیعی انجام می دهد که در کل با لبخند طبیعی فرقی ندارد! 4.4 4از 5.0 با بیش از 10 میلیون بار دانلود به خود اختصاص دهد که نشان دهنده ای محبوبیت برنامه بین عموم کاربران اندرویدی جهت استفاده است!

برخی ویژگی های برنامه FaceApp

  • بهره ورذی از تکنولوژی قدرتمند هوش مصنوعی
  • تغییر چهره به صورت شبیه سازی طبیعی
  • اضافه کردن لبخند زیبا به چهره خود
  • جوانتر کردن یا پیر نمودن با تغییرات موارد مختلف در صورت
  • تبدیل شدن به شخصیت دلخواه با جذابیت بالا از طریق چهر خود
  • تغییر جنسیت مرد به زن یا زن به مرد به صورت عکس
  • داشتن بسیاری از فیلترهای مختلف سرد برای بهوبد چهره خود
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.