نصب سامانک – همراه بانک سامان موبایل اندروید

انتشار: 14 تیر 1396
ورژن: 2.0.9
سیستم مورد نیاز: 2.2 به بالا
نصب سامانک – همراه بانک سامان موبایل اندروید

همراه بانک ها اپلیکیشن هایی هستند که تقریبا تمام خدمات و امکانات بانکی را در گوشی های هوشمند همراه فراهم می کنند که شما می توانید با استفاده از آن ها بدون نیاز به حضور در بانک تمام کارهای بانکی را به صورت آسان و در زمان بسیار کم در گوشی خود انجام دهید. سامانک نام اختصاصی همراه بانک موبایل سامان می باشد که مخصوص مشتریان بانک سامان طراحی و با امنیت بالا و بروزرسانی های مداوم منتشر شده است. با نصب و استفاده از این برنامه به راحتی می توانید به خدمات بانکی دسترسی داشته باشید و به انجام موارد بانکی از جمله پرداخت رسید چک، کارت به کارت به صورت شتاب، تغییر رمز دوم، انتقال آسان وجه، خرید شارژ و … بپردازید که با وجود همراه بانک دیگر لازم نیست به بانک بروید و بسیاری از وقت خود را صرف کارهای بانکی کنید. شما می توانید آخرین و جدیدترین ورژن همراه بانک سامان را از لینک مستقیم دریافت نمایید!

ویژگی های همراه بانک سامان

  • پرداخت قبض به صورت آسان
  • انتقال وجه یا کارت به کازت به صورت شبکه شتاب
  • امکان خرید شارژ برای اپراتورهای مختلف ایرانسل، همراه اول و …
  • دریافت موجودی برای حساب بانکی سامان
  • انجام راحت و ایمن موارد بانکی
  • امکان تغییر رمز دوم (اینترنتی)
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.