دانلود برنامه همراه بانک سپه Sepah Mobile Bank برای اندروید

انتشار: 19 اسفند 1400
ورژن: 8.5.0
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود برنامه همراه بانک سپه Sepah Mobile Bank برای اندروید

همراه بانک سپه یکی دیگر از اپلیکیشن های بانکی ایرانی برای خدمات رسانی به مشتریان بانک از جمله کاربران بانک سپه می باشد که طراحی و توسعه یافته از سوی بانک سپه برای راحتی کاربران است. همانطور که در مطالب قبلی نیز نام برده شد، همراه بانک امروزه به کاربران بانکی به شدت کمک کرده اند هم از لحاظ زمان و هم راحتی و آسانی که باعث شده تا هر کسی در موبایل و گوشی هوشمند خود یک همراه بانک را نصب کرده باشد. همراه بانک سپه مخصوص مشتریان بانک سپه می باشد که به آن ها این امکان را می دهد تا به آسانی آب خوردن کارهای بانکی را در خانه یا در هر جا که می خواهند انجام بدهند.

خدمات مختلف بانکی قابل انجام در این اپلیکشن است که از بین آن ها می توان به پرداخت انواع قبض، خرید شارژ، بدهی، اقساط، انتقال وجه به کارت یا حسبا دیگر، دریافت موجودی و بسیاری دیگر اشاره نمود که دیگر لازم نیست برید بانک و ساعت ها برای یک کار کوچک زمان خود را هدر بدید.

برنامه همراه بانک سپه و برخی ویژگی های آن

  • دریافت لیست حساب ها و کارت های سپه
  • دریافت موجودی از حساب و کارت سپه
  • انتقال وجه به حساب ها و کارت های همه بانک ها
  • انتقال وجه کارت به کارت شتاب
  • خرید شارژ همراه اولف ایرانسل و …
  • پرداخت قبض مختلف
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.