آسان پرداخت آپ اندروید – ارائه دهنده خدمات پرداخت

انتشار: 19 اسفند 1400
ورژن: 4.9.2
سیستم مورد نیاز: 4.2 به بالا
آسان پرداخت آپ اندروید – ارائه دهنده خدمات پرداخت

آپ يک اپلیکیشن ایرانی عالی و کاربردی است که به صورت رایگان برایسیستم عامل های اندروید و آی او اس منتشر شده است که با استفاده از آن می توانید پرداخت های خود را به صورت متفاوت و آسان تر از هميشه پرداخت کنید! با نصب و استفاده از این برنامه به راحتی می توانید به خرید کارت شارژ و یا شارژ مستقیم و حتی پرداخت بیمه های انفرادی و .. بپردازید. از امکانات این برنامه آپ می توان به خرید شارژ مستقیم و شگفت انگیز، خرید بسته اینترنت 3G و 4G، پرداخت قبض میاندوره و پایان خطوط دائمی، خرید آسان بیمه آتش سوزی مسکن و …، امکان کمک و پرداخت مبالغ خیریه و … اشاره نمود. همچنین امکانا دریافت رمز دوم یا همان رمز اینترنتی نیز وجود دارد که می توانید با عملیات ساده برای حساب بانکی خود رمز دوم تهیه نمایید.

اگر شما جزو کسانی هستید که وقت برای پرداخت قبض و … ندارید، بهتری است آسان پرداخت آپ را از دست ندید و حتما ازش استفاده کنید. آخرین ورژن و جدیدترین نسخه آسان پرداخت آپ با لینک مستقیم سایت میلاد دانلود در ادامه مطلب قرار گرفته که می توانید دریافت نمایید.

برنامه آسان پرداخت آپ و برخی ویژگی های آن

  • کم حجم و کاملا رایگان برای استفاده
  • امکان خرید سارژ به صورت مستقیم و شارژ گفت انگیز
  • پرداخت قبض موبایل به صورت میاندوره و پایان خطوط
  • کمک کردن موسسات نیکوکاری مانند محک، کمیته امداد …
  • خرید شارژ اینترنت بابسته های 3G و 4G
  • پرداخت بسیار سریع و آسان قبض
  • امکان خرید بیمه های مختلف
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.