دانلود Memoji 3.2 – برنامه ایرانی میموجی اندروید – ساخت استیکر چهره خود

انتشار: 30 شهریور 1396
ورژن: 3.2
دانلود Memoji 3.2 – برنامه ایرانی میموجی اندروید – ساخت استیکر چهره خود

Memoji میموجی یکی از برنامه های ایرانی عالی و بسیار جذاب برای گوشی های اندروید می باشد که شما می توانید با استفاده از آن سرگرم شوید. حتما برای شما نیز ساخت استیکر با چهره خود بسیار جالب خواهد بود! ساخت گیف و استیکر اختصاصی نیاز به حرفه ی خاصی در برنامه نیاز ندارد که می توانید با انجام چند عملیات ساده استیکر یا گیف های جذابی را بسازید که در آن از چهره خود استفاده کنید. البته باید در نظر داشته باشید که برای ساخت گیف و استیکر اختصاصی باید اول سکه جمع آوری نمایید تا از سکه ها در ساخت استکیر یا گیف استفاده کنید. برای ساخت سکه می توانید بازی حدس کلمه ی ایموجی ها را که در برنامه قرار دارد و به تازگی اضافه شده است، بازی کنید و با اتمام هر مرحله سکه کسب کنید. اگر شما هم دوست دارید استیکر یا گیف اختصاصی بسازید و داشته باشید،

برخی از ویژگی های برنامه میموجی

  • برنامه کم حجم با محیط جذاب
  • دارای بازی سرگرم کننده و جذاب حدس کلمات (برای جمع آوری سکه)
  • امکان برش کله از تصاویر خود و فرم دادن آن نسبت به صورت در ساخت استیکر
  • امکان اضافه کردن پکیج استیکر و گیف ها به تلگرام به صورت آسان تنها با یه کلیک!
  • امکان ذخیره کردن استیکرها و گیف های ساخته شده (به صورت عکس و ویدیو)
  • وجود بسیاری از پکیج جذاب و جالب استیکر با بروزرسانی منظم
  • میموجی به همراه مراحل عالی و زیبا (اضافه شدن مراحل جدیدتر در هر هفته)
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.